Arsenal vs Chelsea
23.04.2024, 21:00

Agger: Za porażkę możemy winić samych siebie

dodał: NewsMan 05.05.2012 23:47 źródło: talksport.co.uk

Środkowy obrońca reprezentant Danii a także Liverpoolu - Daniel Agger - uważa iż jego zespół nie zagrał dzisiaj wystarczająco dobrze aby móc sięgnąć po drugi w tym sezonie puchar. 'The Reds' ostatecznie przegrali z 'The Blues' 1:2 w finałowym starciu FA Cup na Wembley.

Zdaniem Aggera cały jego zespół zagrał za słabo szczególnie przez pierwsze 60 minut spotkania. Piłkarz rodem z Danii również pochwalił Chelsea za ostateczną wygraną. Przyznał on także, iż 'The Reds' mogą winić jedynie samych siebie za dzisiejszą porażkę.

Przez pierwszą godzinę nasz zespół praktycznie nie istniał. To była główna przyczyna dzisiejszej porażki. Zagraliśmy zdecydowanie za słabo jak na finał Pucharu Anglii. Fakty są takie, że przegraliśmy ten mecz 1:2, ale tylko z powodu dobrej gry Chelsea. Możemy winić jedynie samych siebie za dzisiejszą porażkę - twierdzi Daniel Agger.

Aktualna ocena: 5

1560 wyświetleń | 7 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Karko06.05.2012 18:20

Dokładnie Agger świetna wypowiedź szacunek ;]

surmi06.05.2012 11:03

za takie wypowiedzi trzeba szanować Aggera umie przyznać się do porażki i fakt faktem Chelsea grała większość spotkania lepiej i wtedy to oni nadawali mu rytm żaden kibic the reds nie może temu zaprzeczyć :)

ElMago06.05.2012 10:54

I tutaj się z nim zgadzam...

lampard8206.05.2012 09:13

60 minut dominacji Chelsea i 30 minut dominował Liverpool.Wynik jak najbardziej sprawiedliwy

Nieznany06.05.2012 04:35

Agger jak zawsze w bawełne nie owija i mówi co myśli. I ma racje w tym momencie.

sebalow06.05.2012 00:49