20.04.2024, 18:15

Gerrard: Wrócimy

dodał: Milin 05.05.2012 23:51 źródło: lfc.pl
Steven Gerrard

Kapitan The Reds Steven Gerrard stwierdził, że jego zespół postara się jak najszybciej odbudować. Liverpool przegrał dzisiaj na Wembley z Chelsea 2:1 p golach Ramiresa, Drogby i Carolla.

Musimy się jak najszybciej odbudować, by móc sprostać wyzwaniom na następny sezon. Piłka nożna to wzloty i upadki, dlatego musimy się poprawić. Dzisiejszy wynik jest dla nas ogromnym rozczarowaniem.

W tym sezonie w rozgrywkach pucharowym byliśmy fantastyczni, dlatego piłkarzom należą się za to pochwały. Musimy jednak z pokorą przyjąć zasłużoną krytykę za wyniki w lidze.

Jesteśmy LFC i musimy spisywać się lepiej niż 7 czy 8 miejsce w lidze, bo z pewnością stać nas na więcej.

Uważam, że grą w drugiej połowie zasłużyliśmy na dogrywkę. Jednak w przeciągu całego spotkania zrobiliśmy za mało, aby myśleć o zwycięstwie. Ze względu na tempo, jakie zdołaliśmy narzucić w drugiej połowie jesteśmy bardzo rozczarowani nieudaną próbą doprowadzenia do dogrywki.

To wyjątkowo frustrująca sytuacja. Gdy Carrol wszedł na ostatnie pół godziny dopiero wtedy zaczęliśmy grac lepiej i właśnie dlatego uważam, że nie zasłużyliśmy dzisiaj na zwycięstwo.

Zawodnik wypowiedział się także o strzale Andy'ego Carrola, który zdołał wybić z linii bramkowej Petr Cech.

To trudna do oceny sytuacja dla sędziów. Oczywiście po spotkaniu po obejrzeniu mnóstwa powtórek możemy stwierdzić, że piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową. Jednak w czasie meczu sędzia nie ma takiej możliwości i trzeba to zrozumieć. Właśnie w podobnej sytuacji Chelsea miała szczęście w półfinale i teraz też je dostali. Nie wiem, może to ich rok? - kończy załamany Steven.

3251 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

surmi06.05.2012 11:07

Liverpool jak nie zrobi dobrych transferów w lato to nigdy nie wróci umówmy się z tą kadrą co mają to ciężko będzie im zawalczyć o mistrzostwo Anglii i w sumie o jakikolwiek puchar po za pucharem ligi gdzie wszystkie lepsze kluby grają rezerwami :)

ElMago06.05.2012 10:58

Wielki szarun dla Gerrarda za to że umiał się przyznać do tego że nie zasłużyli na zwycięstwo...

optimusC4406.05.2012 10:06

Jedynie Gerrarda lubię, ale tych trolli co się kibicami nazywają już nie. Oby Liwerpól spadł z PL, są za słabi i tylko hańbią najlepszą ligę świata. Niech Gerrard pogodzi się z tym, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii, widać to ewidentnie.

lampard8206.05.2012 09:10

Cała sytuacja z tym strzałem i przekroczeniem linii bramkowej ma na celu odebrać Chelsea zwycięstwo i wiarę,że na ten puchar zasłużyli.Tak samo było w meczu z Tottenhamem.Wtedy nie gadali o pięknej bramce Lamparda,ale tylko o "bramce,której nie było".

mierzej06.05.2012 08:52

Bardzo podoba mi się jak podchodzą do tej sytuacji Carrola, kluby tj. MU, MC, Real czy Farcelona by obwiniali sędziów i ze to przez nich nie zdobyli pucharu. Szacun!

Ti11To06.05.2012 03:11

Mam szacunek do ich klubu , ale piłkarze i kibice to błazny Suarez - Psychicznie dowalony chłopiec Kibice - Palą koszulki Klubowe Torresa na którym jest logo ich kochanego zespołu bezcenne . Wracajcie do czołowej 10 tyle wam życze.

Rafiq06.05.2012 02:25

Gerrarda lubię, ale... LFC może wrócić najwyżej do Championship :D

krzychu58906.05.2012 01:14

Jakim cudem ta piła mogła przekroczyć całym obwodem linie? Na powtórkach dokładnie to widać do tylko w połowie ją przekroczyła

Palik171806.05.2012 00:22