20.04.2024, 18:15

Francja wygrywa z Ukrainą

dodał: Milin 15.06.2012 20:29 źródło: własne
ME 2012

Spotkanie Francji z Ukrainą zakończyło się zwycięstwem 2:0 tych pierwszych. Gole strzelali Menez i Cabaye. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Pierwszy gol padł w 52 minucie spotkania. Jeremi Menez dostał piłkę w polu karnym, przełożył ją na lewą nogę i strzelił między nogimi obrońcy Ukrainy Jewhenem Selin'em.

Nie minęło 5 minut, a było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał sie Yohan Cabaye. Dostał on świetne podanie od Karima Benzemy, który ściągnął na siebie dwóch obrońców. Zawodnikowi Newcastle nie pozostało nic innego, jak wpakowac piłkę do siatki.

Mecz początkowo trwał raptem 5 minut,  ponieważ arbiter główny przerwał spotkanie z powodu obfitych opadów deszczu. Po godzinie 19 mecz został wznowiony. Zawodnik Chelsea Florent Malouda całe spotkanie przesiedział na łąwce rezerwowych. Były gracz Chelsea, Andrij Schevchenko rozegrał pełne 90 minut.

ripazha818.06.2012 22:00

Cabaye jest na razie najlepszym zawodnikiem turnieju wedlug mnie. Wspaniale gra tez Silva, iniesta, Nasri i Gerrard

ElMago16.06.2012 17:48

Brawo dla Francji. Kolejny dobry mecz w ich wykonaniu...

ivax2x16.06.2012 11:53

bluethebest - zgadzam się z Tobą w 100 %.

MATAdor16.06.2012 11:37

Ładnie ich Francuzi zjechali, o ile Ukraińcy ładnie zaczęli, to jednak przerwa związana z tą burzą zepsuła ich plany. Po wznowieniu gry grali bardziej zachowawczo, mniej agresywnie, choć wciąż została wysoko ustawiona obrona i zostawiali zbyt dużo miejsca w środku pola. Francja widzę, że lubi grać po ziemi, podobnie jak Hiszpania, a ku temu były dobre warunki- mokra murawa. Przyniosło to rezultaty, choć musieli się trochę pomęczyć, bo świetnie grał Piatov na bramce. Co do poszczególnych zawodników podobała mi się gra Debuchego, który praktycznie wyłączył z gry Konoplyankę, a po stronie ukraińskiej Devicha- nieźle postraszył francuską obronę i wprowadził świeżość i ciekawe rozwiązania w grę ofensywną współgospodarzy Euro. Ciekawy mecz, choć szkoda, że trzeba było sporo poczekać na jego wznowienie.

surmi16.06.2012 09:18

Francja miażdżyła rywala a trochę szkoda liczyłem tak po cichu że obaj gospodarze awansują choć jeszcze nic stracone bo mecz o wszystko Ukraińcy zagrają z Anglią która nie zachwyca przy najmniej mnie od 2010 roku ...
@bluethebest zgadzam się !

Czempiondawid0816.06.2012 09:02

Brava dl Francji .

Aimar16.06.2012 00:32

@bluethebest - D O K Ł A D N I E. Nic dodac, nic ujac. ; )

fr3dzio716.06.2012 00:15

Bardzo dobrze że są newsy o EURO i o wynikach, to strona o piłce nożnej i właściwie wszystko wyjaśnił kolega pode mną.
Co do meczu 2 połowa znacznie lepsza niż 1 jak dla mnie.

bluethebest15.06.2012 23:24

ludzie jacy wy jesteście dziwni! lol dlaczego kochamy Chelsea? a) ma ładne logo b)przystojnych piłkarzy c) a może dlatego że mają ładne koszulki i i lubicie Niebieski kolor? przepraszam Chelsea gra w piłkę ręczną może? nie! gra W PIŁKĘ NOŻNĄ i tak na prawdę wszyscy tu są fanami piłki nożnej bo inaczej nie mogliby kochać Chelsea to oczywiste, Euro to wielki wspaniały, emocjonalny turniej, w którym grają nasi zawodnicy, a my Polacy jesteśmy jego organizatorami. Na stronie poświęconej PIŁCE NOŻNEJ powinny być pokazane obowiązkowo takie newsy i rzeczywiście pisze o tym wszędzie, ale może niektórzy chcą się podzielić choćby w komentarzach tymi piłkarskimi emocjami? może zamknijcie Shoutboxa bo tam też ciągle jest Euro komentowanefacepalm