20.04.2024, 18:15

IO: Gol Sturridge'a daje ćwierćfinał

dodał: admin 02.08.2012 07:07 źródło: goal.pl
Daniel Sturridge

Reprezentacja Wielkiej Brytanii awansowała z grupy A do ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich. Brytyjczycy w ostatniej serii grupowych spotkań pokonali 1:0 Urugwaj po golu piłkarza Chelsea, Daniela Sturridge'a. Pełne 90 minut rozegrał Ryan Bertrand.

Drużyna prowadzona przez Stuarta Pearce'a wygrała dzięki trafieniu Daniela Sturridge'a z doliczonego czasu gry pierwszej połowy.

Urugwajczycy w drugiej odsłonie nie potrafili odpowiedzieć i ostatecznie żegnają się z olimpijskim turniejem. Brytyjczyków czeka teraz ćwierćfinałowa konfrontacja z Koreą Południową.

ElMago02.08.2012 21:37

Stu jest w genialnej formie. Oby utrzymaj ją do czasu powrotu do klubu...

lampard8202.08.2012 19:49

Daniel gra bardzo dobrze i Torres ma się czego obawiać.Szykuje się ciekawa walka o pierwsze miejsce w ataku.Obawiam się,że Daniel podobnie jak w tamtym sezonie zacznie "wygasać",ale to już zadanie dla RdM i samego zawodnika

kakuta4402.08.2012 17:04

ladnie sobie Sturridge pogrywa , w tym turnieju am cos do udowodnienia Hodgsonowi.Umaie sie chlopak znalezc w odpowiednim miejscu i czasie.

adam2702.08.2012 14:48

superfrank...napisales zmarnowal mega setke ale kazdemu sie zdarza....gdyby to zrobil torres to bys po nim pojechal rowno z trawa, hipokryci na tej stronie to plaga

Thetank02.08.2012 14:47

Ciesze się, że Danny wraca do formy strzeleckiej. Rok temu Didier w ważnych meczach wygryzł Torresa z pierwszej 11. To czemu Daniel tego by nie mógł jak spisuje się dobrze na IO. Chciałbym widzieć finał Brazylia - WB.

Karko02.08.2012 14:33

brawo daniel ;]

ivax2x02.08.2012 14:17

Na moje, powinien Daniel z Torresem grać w pierwszej "11", ale wtedy musieliśmy by grać systemem 4-4-2. Powodzenia Daniel i Ryan w ćwierćfinale.

Carmel02.08.2012 14:13

Brawo Daniel! <brawo>

ashleycole302.08.2012 14:05

Mam nadzieje, że Sturridge udowodnił coś tym, któzy go skreślali ;]
Na Igrzyskach gra na środku ataku i 2 drugim meczu pod rząd strzelił gola, dobry rezultat i oby tak dalej.
Jeśli przełoży tą skuteczność na gre w Chelsea, to Torres nie musi być wcale pewny miejsca w składzie.