aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: admin 12.08.2012 15:36 źródło: własne

Chelsea Londyn przegrała kolejny, czwarty już mecz z rzędu. Tym razem naszym rywalem był nie byle kto, a sam mecz również nie był o przysłowiową pietruszkę, ale o pierwszem trofeum w tym sezonie. Manchester City pokonał osłabioną Chelsea 3:2 i może się cieszyć ze zdobycia Tarczy Wspólnoty.

Roberto di Matteo postawił na silną jedenastkę. Od początku przed Cechem zameldowali się Cole Terry, Luiz i Ivanović. Środek pomocy stanowili od tyłu Mikel z Lampardem, a przed nimi grali szybcy Rmires, Mata i Hazard. Na szpicy oczywiście Fernando Torres.

Pierwsza połowa byłą wyrównana z lekkim wskazaniem na City, jednak to The Blues pierwsi wyszli na prowadzenie. Znakomita akcja Ramiresa, podanie do Hazarda, który przepuścił futbolówkę. Ta trafiła do Fernando Torresa i El Nino pewnym strzałem pokonał Pantilimona.

Nie minęły 2 minuty, a czerwień obejrzał Branislav Ivanović. Kara zdecydowanie zasłużona, wejście 2 wyprostowanymi nogami, nie ma znaczenia czy trafił w piłkę, czy nie, a nie trafił, atak na nogi rywala mogący zakończyć jego piłkarską karierę i koniec meczu dla Serba.

Przed końcem pierwszej połowy jeszcze 3 kartkę w zespole Chelsea ujrzał Lampard i Roberto di Matteo miał poważny sprawdzian przed sobą, aby zmotywować swoją drużynę na następne 3 kwadranse.

Niestety od początku 2 części meczu nie ujrzeliśmy na boisku Ryana Bertranda, aby jakoś wzmocnić linię defensywy i prawdopodobnie to był błąd. City po 8 minutach wyrównało stan rywalizacji. Pewnym strzałem po ziemi Cecha pokonał Yaya Toure.

To jednak nie koniec złych wiadomości dla Chelsea. 6 minut później swoją bramkę zdobył Carlos Tevez, a po kolejnych 6 minutach swoje nazwisko na liście strzelców 'zamieścił' także Samir Nasri.

RdM został postawiony pod ścianą i zdecydował się wprowadzić na boisko Sturridge'a i Bertranda. 15 minut po bramce Francuza nadeszła odpowiedź Chelsea. Strzał Sturridge'a i dobitka Ryana i kontaktowy gol stał się faktem.

Do końca meczu oglądaliśmy szaleńczy atak Chelsea, która naraziła się na kontry City, jednak bramki już nie padły i to City wraca do Manchesteru z Tarczą.

Chelsea - Manchester City 2:3 (1:0)
Torres 40, Bertrand 80 - Toure 53, Tevez 59, Nasri 65

Chelsea (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, David Luiz, Terry (c), Cole; Mikel, Lampard; Ramires, Mata Sturridge 74), Hazard (Bertrand 70); Torres.
żółta kartka:: Ramires 31, Lampard 45, Cole 61
czerwona kartka: Ivanovic 41

Manchester City (3-4-1-2): Pantilimon; Savic (Clichy h-t), Kompany (c), Zabaleta; Milner, Yaya Toure, De Jong, Kolarov; Nasri (Silva 76); Tevez (Dzeko 88), Aguero.
żółta kartka: Savic 10, Kompany 48

Aktualna ocena: 3.57

24709 wyświetleń | 103 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

bartek62c22.08.2012 08:14

A Zremisować z BARCELONĄ 10vs11 przegrywając 2-0 to co ?

ogarek54318.08.2012 22:47

:(

Tomek_CFC18.08.2012 17:43

facepalm znowu przegrywamy ważny mecz z tymi ciotami... pozostaje mieć nadzieje że sezon będzie wyglądał lepiej.

OlekChelsea18.08.2012 14:05

:C

ElMago18.08.2012 12:09

Powiem tak. Ofensywnie nasz zespół nie wyglądał tak źle( jeżeli porównać go z meczami sparingówymi), natomiast to dzięki czemu wygraliśmy LM, czyli obrona wyglądała fatalnie. Popełnialiśmy dziecinne błędy. Rami na skrzydle wyglądał jak zagubione dziecko. To powinno przemówić Roberto do rozsądku i powinien znów go przesunąć na środek. Szkoda, tego meczu, tym bardziej, że był to nasz 4 przegrany mecz z rzędu...

jonjon1717.08.2012 12:57

"Chelsea Londyn przegrała kolejny, czwarty już mecz z rzędu" - to nie brzmi dobrze. Z tym, że nasza gra się poprawia. Problem w tym, że nie wiemy jakie będzie optymalne zestawienie na sezon ligowy...

hazard12616.08.2012 22:17

city w tamtym roku tesz przegrali 2-3 a potem wygrali lige

K4M1LCFC9714.08.2012 18:55

Jezu szkoda :( W 1 połowie ładnie graliśmy ładna bramka , ale ta czerwona kartka nam załatwiła mecz ( Ehh głupi był ten wśilg Bronka

MATAdor14.08.2012 12:10

Cóż, nie udało się, choć mało brakowało. Grać jednak 10 vs 11 przeciwko takiemu zespołowi jak City to nie lada wyzwanie i nie udało się mu podołać. Nie winiłbym za porażkę tylko Ivanovicia, bo to nie on jest winny straconym bramkom, po prostu nasza obrona jeżeli istniała w tym meczu, to na papierze, może poza Luizem, który uganiał się czy to za Tevezem, czy Aguero. Jednak nie jest to najważniejszy puchar w sezonie, technicznie rzecz biorąc najmniej ważny, więc nie ma co rozpaczać. Przynajmniej dzięki grze na serio (nie wiem, czemu to nazywają meczem towarzyskim najlepszych drużyn w Anglii, bo przecież obie drużyny starały się wygrać ten mecz) przeciwko klasowemu rywalomi dowiedzieliśmy się, co u nas trzeba poprawić- prawa strona w ofensywie (w defensywie właściwie też) nie istnieje, więc na PO i OPP potrzeba nam pilnie wzmocnień. Obrońcy nie mogą być ustawieni tak blisko siebie, ściśnięci niczym śledzie w puszce, bo przez to skrzydłowi City mieli dużo miejsca na wejście w pole karne, dośrodkowanie lub strzał. Brakuje również zgrania w ofensywie, ale to przyjdzie z czasem i o to nie ma sensu się zamartwiać. O resztę mam nadzieję zadba RDM i nie będziemy już widzieli takich błędów przeciwko Wigan.

przemas233314.08.2012 00:49

Po co Ivan tak głupio faulował i załapał czerwień gdyby nie to mecz mógł by się zupełnie inaczej potoczyćfacepalm Torres brawo za siatkę<brawo> oby taka w każdym meczyku teraz była:8