20.04.2024, 18:15

Chelsea U18 rozbija 'Obywateli'

dodał: NewsMan 20.08.2012 11:20 źródło: mcfc.co.uk
Rezerwy

W minioną sobotę odbyło się spotkanie do lat 18-stu, pomiędzy londyńską Chelsea a Manchesterem City. W tym pojedynku lepszą drużyną okazali się być zawodnicy ze stolicy Anglii, a więc 'The Blues', którzy znokautowali ekipę popularnych 'Obywateli' aż 6:1.

Już po pierwszym kwadransie gry, gospodarze prowadzili jedną bramką. Gola zdobył Mitchell Reece, który świetnym uderzeniem nie dał nawet najmniejszych szans na skuteczną interwencję goalkeeperowi City. Pięć minut później było już 2:0. Jordan Houghton znakomicie uderzył piłkę z rzutu wolnego, i 'The Blues' prowadzili już dwoma golami.

W 33 minucie padła jedyna bramka w tym spotkaniu dla Manchesteru City. Zdobył ją Cole, który nie dał szans bramkarzowi Chelsea - Beeney'owi. Do przerwy to 'The Citizens' kontrolowali mecz, ale swoich dogodnych okazji nie potrafili przełożyć na bramki. Po przerwie to już grała tylko Chelsea. 48 minuta i bramka Rubena Loftusa-Cheeka. Po godzinie gry było już 4:1, a gola zdobył Jeremie Boga.

Na 5:1 wynik tego meczu podwyższył Charlie Colkett. Natomiast końcowy rezultat sobotniego spotkania, ustalił Fanktay Dabo. Ostatecznie drużyna Chelsea do lat 18-stu pokonuje Manchester City aż 6:1.

Aktualna ocena: 4.67

5932 wyświetlenia | 31 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ElMago21.08.2012 12:54

Wielkie gratki. Widać kto ma najzdolniejszą młodzież w Angli...

EduNar20.08.2012 23:50

Liczę na podobny wynik naszej kadry :) Mamy bardzo dobrą młodzież :)

MATAdor20.08.2012 21:34

No, no, no! Gratulacje! Widać, że nasi młodzi gracze są jedni z najlepszych (jeśli nie najlepsi) w Anglii, bo pokonując inną dobrą drużynę aż 6:1, to nie był przypadek.

ForeverCFCFan20.08.2012 19:31

Świetnie ! szkoda że chociaż jedna bramka z tego meczu nie przeszła na ten o tarczę

franek00020.08.2012 19:16