20.04.2024, 18:15

Młodzi 'Niebiescy' w reprezentacjach

dodał: BlueWojteK 11.09.2012 06:50 źródło: chelseafc.com
piłka

Wczoraj rozegrane zostały mecze reprezentacji do lat 21. W wielu z nich zobaczyć można było graczy Chelsea, którzy także zdobywali gole.

Milan Lalkovic pomógł swojej reprezentacji w zwycięstwie nad Kazachstanem. Wypożyczony do Vitorii Guimaraes napastnik wszedł w 77 minucie spotkania i ustalił wynik na 6:0 dla Słowacji U-21. Tym samym Słowacy zajęli drugie miejsce w eliminacyjnej grupie do przyszłorocznych Mistrzostw Europy i zagrają w barażach.

Hiszpania U-21 takim samym wynikiem pokonała swoich rówieśników z Chorwacji. Pełne 90 minut w barwach 'La Furia Roja' rozegrał Oriol Romeu. Hiszpanie zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie.

Reprezentacja Islandii do lat 21 uległa gospodarzom, Belgom 3:0. Pierwsze 72 minuty tego meczu rozegrał wypożyczony do Zulte Waregem, Thorgan Hazard. Jednak Belgowie i tak nie zakwalifikowali się do Euro U-21 rozgrywanego w przyszłym roku w Izraelu.

W tej samej grupie Anglia U-21 miałą już zapewniony awans do Mistrzostw Europy. 'Synowie Albionu' pokonali na zakończenie rozgrywek Norwegię 1:0, a Joshua McEachran doznał lekkiego urazu tuż przed rozpoczęciem meczu.

Teraz czas na występy naszych graczy w kategorii wiekowej do lat 19. W towarzyskim meczu pomiędzy Szkocją, a Holandią mogliśmy ujrzeć aż trzech zawodników 'The Blues'.

Alex Davey wszedł na boisko w późnej fazie meczu, ale nie zdołał ustrzec swojej ekipy przed porażką 1:2. Cały mecz w linii ataku Szkotów rozegrał Islam Feruz, a 90 minut z opaską kapitana reprezentacji Holandii na ramieniu zagrał Nathan Ake.

Aktualna ocena: 3

1901 wyświetleń | 7 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

elninio911.09.2012 18:23

oby z joshem to nie było nic groźnego

ElMago11.09.2012 14:59

Fajnie, że nasi grają w reprezentacjach. Najbardziej cieszy mnie występ Feruza bo moim zdaniem on jest przyszłością Chelsea...

radon11.09.2012 14:56

Dobrze, że w miarę duża ilość naszych młodzików gra w reprezentacji.

ForeverCFCFan11.09.2012 14:40

Brawo chłopaki ;p

sebalow11.09.2012 14:26

Kobiel masz racje :)

Nieznany11.09.2012 13:51

Kiedyś było ich wiecej w reprezentacjach... Ale duzo ich np. Do Hamburga podchodzilo więc to zrozumiałe.

Kobiel611.09.2012 13:38

Ludzie zapamiętajcie w końcu, że jeżeli np. Chelsea przegrywa, to nie piszemy, iż "Chelsea przegrywa 2:1" - niezależnie czy mecz u siebie czy na wyjeździe. Zawsze się pisze, że się przegrywa np. 1:2, a wygrywa 2:1... To już nie tylko w tym newsie, a na fanpage zdążył zauważyć. No, a co do tematu, to bardzo się cieszę, że nasi młodzi grają w swoich reprezentacjach, w swoich kategoriach wiekowych.