20.04.2024, 18:15

Roberto o sytuacji z Torresem

dodał: BlueWojteK 15.09.2012 19:55 źródło: westlondonsport.com
Fernando Torres

Szkoleniowiec londyńskiej Chelsea, Roberto Di Matteo zbagatelizował znaczenie reakcji Fernando Torresa na jego zejście z boiska. Hiszpan w ostatnich minutach meczu został zmieniony przez Daniela Sturridge'a i po zejściu z boiska od razu udał się do szatni.

Widać było duże niezadowolenie 28-latka z takiego rozwoju wydarzeń. Di Matteo wyznał, iż nie było żadnych problemów z tą sytuacją. Włoch uznał również, że w dzisiejszym meczu wystarczyłby tylko jeden gol, aby odnieść zwycięstwo.

Żaden piłkarz nie jest zadowolony, gdy musi zejść z boiska. Jednak w naszej drużynie nie ma z tym problemu. Jesteśmy jedynie rozczarowani z wyniku spotkania. To był dobry występ z naszej strony, kontrolowaliśmy grę. Mieliśmy swoją szansę na zdobycie gola. W meczu zabrakło nam tylko zdobycia bramki. Prawdopodobnie tylko jedno trafienie wystarczyłoby do zwycięstwa w dzisiejszym starciu - powiedział Roberto Di Matteo.

Aktualna ocena: 4.5

8894 wyświetlenia | 35 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

surmi16.09.2012 15:28

Roberto ma racje nie było fatalnie ! a Torres schodząc sądzę że był bardziej rozczarowany swoją grą niż tym że Di Matteo każe mu opuszczać płytę boiska też gram w klubie i wiem że nie ma nic gorszego niż słabszy dzień i gdy ci nic nie wychodzi a koledzy nie mogą na tobie polegać ...

ForeverCFCFan16.09.2012 13:50

Był niezadowolony ze swojego występu i dlatego poszedł do szatni takie jest moje zdanie

sebalow16.09.2012 09:38

KrzysiekCfc masz racje ;)

sebolek16.09.2012 00:28

lać mu sie chciało a tu taka afera...

ashleycole316.09.2012 00:14

Torres nie miał prawa choćby czuć sie obrażony, bo na co ? Grał padake więc zszedł. Powiecie, że cały zespół grał lipe. Ale ciężar strzelania goli opiera sie na napastniku, a Torresa z tego zadania sie dzisiaj nie wywiązał, toteż został słusznie zmieniony i to dość późno.

PshemkoCFC1715.09.2012 23:00

To był dobry występ z naszej strony, kontrolowaliśmy grę.---- nie osmieszaj sie Di Matteo prosze facepalm

szobeR15.09.2012 22:10

pawello zgadzam sie z toba :D D wszyscy hejterzy torresa to wykorzystali ze tak zrobil zeby go zj.bac

pawello70715.09.2012 22:03

Wydaje mi się że Torres nie obraził się za to że zszedł, bo pograł długo i jest w 1-11 w tym sezonie. To jest zawodnik światowej klasy, wiedział że zawalił mecz, że zagrał słabo i poprostu był mocno na siebie wkurzony, że mu nic nie szło

RoolnickCFC15.09.2012 21:26

Grał słabo to został zmieniony. I tak miał szczęście, że pograł AŻ 80 minut, bo dla mnie to w 60 minucie powinien zejść.

adam2715.09.2012 21:26

Kalin...zalosne to sa twoje wpisy..takiego wielkiego klubu jak CFC nie stac na takich "kibicow " jak ty.sam jestes zalosny.