20.04.2024, 18:15

De Bruyne strzela dla Werderu!

dodał: BlueWojteK 23.09.2012 20:24 źródło: różne
Kevin De Bruyne

Dobre wieści docierają do nas z niemieckich boisk. Kevin de Bruyne zdobył bramkę dla Werderu Brema, jednak zespół Belga jedynie zremisował 2:2 z VfB Stuttgart mimo prowadzenia 2:0.

Skrzydłowy Chelsea trafił do Werderu Brema podczas ostatniego okienka transferowego na zasadzie rocznego wypożyczenia. Dziś 21-latek otworzył wynik meczu ze Stuttgartem w 23 minucie strzałem przy bliższym słupku z kilkunastu metrów.

9 minut później wynik dla gospodarzy podwyższył Junozovic, jednak po przerwie do wyrównania doprowadzili Harnik i Niedermaier. Co ciekawe oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę, a czerwone kartki ujrzeli Harnik i Lukimya-Mulongoti.

Przedstawiamy Wam bramki z tego meczu:

5066 wyświetleń | 21 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

radon24.09.2012 15:48

Kevin na wypożyczeniu w Werderze spisuję się naprawdę dobrze. Liczę, że za rok pojawi się z powrotem w Chelsea i wywalczy sobie miejsce przynajmniej w kadrze meczowej!

Thetank24.09.2012 13:16

Ładnie Kevin, oby tak dalej.

surmi24.09.2012 11:10

no no Kevin szaleje w Werderze już stał się tam mocnym ogniwem szczególnie po opuszczeniu przez klub na naszą rzecz Marko Marina z De Bruyne będzie jeszcze dużo uciechy :D

Bronek24.09.2012 08:24

nie chce mi sie ogladac, ale Kevin wyrasta na czolowego grazca Werderu w tym sezonie. do konca tego sezonu w Werderze, w nastepnym moze Tottenham lub inny wiekszy klub z PL ?

BlakerCFC24.09.2012 07:12

Z kim on chce konkurować na lewej stronie? Z Hazardem?

ForeverCFCFan23.09.2012 22:47

No ładnie :) za rok tak dla Chelsea strzelaj :)

SekkerBlue23.09.2012 22:28

Ładnie Kevin oby tak dalej to w następnym sezonie będziesz już śmigać w Chelsea :)

ashleycole323.09.2012 22:23

Ładnie pograli sobie przy pierwszym gola, świetne odegranie Kevina ;)
A o ile sie nie myle, to jest 2 gol z rzędu De Bruyne'a ? Wyrasta na lidera Werderu, oby tak dalej :]

elDeadache23.09.2012 22:10

No no! Trochę mi się przypomniał gol Meirelesa z Benfiką, podobny sposób rotacji piłki.

kolorowy070623.09.2012 22:08