23.04.2024, 21:00

Torres zadowolony ze zwycięstwa

dodał: BlueWojteK 29.09.2012 16:49 źródło: soccernet.espn.go.com
Fernando Torres

Strzelec bramki, która otworzyła dziś wynik meczu Arsenalu z Chelsea, Fernando Torres wyraził swoje zadowolenie z dzisiejszego zwycięstwa swojej drużyny.

'The Blues' pokonali dziś podopiecznych Arsene Wengera 1:2. W 20 minucie rezultat meczu otworzył właśnie Torres pięknym strzałem z woleja. Jeszcze przed przerwą wyrównał Gervinho, a tuż po przerwie wynik ustalił Juan Mata.

Przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że dzisiejszy wynik meczu będzie bardzo ważny. To jeden z naszych głównych celów na ten sezon - chcemy wygrywać tego rodzaju starcia. Chcemy być w top4 i chcemy walczyć o mistrzowską koronę - rozpoczyna Hiszpan.

Za nami pierwszy poważny test. Zagraliśmy na trudnym terenie z dobrą drużyną. Ten mecz to dla nas coś dobrego - dodaje 28-latek.

Roberto Di Matteo po raz kolejny zdecydował się wystawić w pierwszym Oscara, Matę i Hazarda. Taka kolej rzeczy bardzo cieszy Torresa.

Ci piłkarze, którzy są ustawiani za mną dają mi wiele wsparcia. Muszę poprawić trochę tworzenie sytuacji swoim kolegom. Chcę również strzelać więcej goli. Przed nami długa droga, ale poprawiać musimy się wszyscy. Myślę, że w tym sezonie gramy innym stylem - kończy Fernando Torres.

6043 wyświetlenia | 28 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Karko30.09.2012 15:47

Torres gratulacje brameczki, wraca do formy :)

xxx9030.09.2012 08:46

teraz już nikt nie powie że z nikim dobrym nie wygraliśmy w lidze!

sebalow30.09.2012 02:21

bd tylko lepiej

beras1429.09.2012 22:54

jarak10 bądz optymista wkoncu zaczal strzelac z tego trzeba sie cieszyc:P no ale dwa mecze dwie okazje oko w oko z bramkarzem i tych dwoch sytuacjach nie trafia w piłke ale ja wierze ze chlopak w tym sezonie pokaze jakim jest swietnym grajkiem:P

jarak1029.09.2012 22:03

lepiej tyle nie myśl- to oni mają ci kreować sytuacje, a ty masz strzelać! ogólnie dobry mecz, szkoda że zwaliłeś tylko to sam na sam

wieczorinho29.09.2012 21:24

ladny mecz el nino oby takich jak ten i mecz z newcastle bylo jak najwiecej

krzysiek950629.09.2012 20:53

to byl jego bardzo dobry mecz dawał z siebie 100 procent chociaż czasami niepotrzebnie chował sie za obrońcami no i ta jedna sytuacja kturej nie wykożystał

kakuta4429.09.2012 20:52

Zdecydowanie innym style diziaj Torres mial te dobre akcje ta z zakonczona bramka i ta z dryblingiem i uwaga! STRZALEM na bramke ale w siatke,przecietny nie ma co sie oszukiwac wystep TOrresa ale ukłuł brame zrobic "cos" z niczego.

CinekCFC190529.09.2012 20:49

Dobry mecz El Nino. Pomagał w dekonstrukcji a także stwarzał sytuację sobie jak i partnerom...

kolorowy070629.09.2012 20:42

torres dobry mecz gol niezwykle wazny jak na tak trudnego rywala teraz dwa mecze w ktorych bedzie mial troche latwiej cos ustrzelic norwegowie i norwich trzymam kciuki <brawo>