26.03.2024 16:15

Raport z wypożyczeń

dodał: admin 09.10.2012 08:37 źródło: weaintgotnohistory.com
Romelu Lukaku

Reprezentacyjna przerwa to dobry okres, aby przyjrzeć się temu, jak naszym graczom idzie na wypożyczeniach. Pod lupę bierzemy ostatni tydzień...

Romelu Lukaku (West Bromwich Albion): Nasz napastnik pojawił się w wygranym meczu z QPR na ostatnie 27 minut. Belg wygrał każdą piłkę, o jaką walczył z nagłówka, ale również był aż trzykrotnie łapany na pozycji spalonej.
Prawdopodobnie piłkarz ma jakiś kłopot ze swoja kostką i być może potrzebna będzie pauza, aby ją wyleczyć.

Yossi Benayoun (West Ham United): Irzaelski pomocnik nie miał okazji zagrać choćby minuty w przegranym przez WHU spotkaniu z Arsenalem, w którym przecież spędził poprzedni sezon. Yossi pełen mecz obserwował z ławki rezerwowych.

Thibaut Courtois (Atletico Madrid):
W meczu Ligi Europejskiej Thibaut odpoczywał, wziął natomiast udział w ligowym pojedynku z Malagą. Jego zespół wygrał 2:1 i dzięki temu zrównał się w tabeli z liderującą Barceloną.

Michael Essien (Real Madryt)
: Pomocnik z Ghany rozegrał w tym tygodniu dwa spotkania. W meczu Ligi Mistrzów z Ajaxem pojawił się w podstawowej jedenastce Królewskich i zagrał 78 minut, zaznaczył również symbolicznie swój udział w El Clasico, bowiem pojawił się w samej końcówce tego prestiżowego starcia.

Kevin De Bruyne (Werder Brema): Temu pomocnikowi poświęciliśmy osobne newsy, tak więc tylko przypomnijmy, iż zdobył swojego trzeciego gola w Bundeslidze.

Jeffrey Bruma (Hamburger SV): Holenderski obrońca powrócił do gry po swojej kontuzji, jednak wszedł na boisko jedynie na pięć ostatnich minut. O jego dyspozycji powie nam więcej kolejny mecz HSV.

Milan Lalkovic (Vitoria SC): W meczu ligowym Vitorii słowacki pomocnik przesiedział pełne 90 minut na ławce rezerwowych.

Matej Delac (Vitoria SC): Chorwacki goalkeeper nie załapał się nawet do szerokiej kadry swojego zespołu i nie wygląda na to, aby w przyszłości jego sytuacja się miała poprawić.

Tomas Kalas (Vitesse Arnhem)
: Czeski obrońca zagrał 73 minuty zremisowanego (3:3) spotkania z Heerenveen i był to chyba jego najgorszy mecz od kiedy został przesunięty na prawą flankę defensywy. Lepiej radził sobie we wspomaganiu akcji ofensywnych.

Patrick van Aanholt (Vitesse Arnhem): Holender zagrał pełne spotkanie z Heerenveen i wyglądał bardzo solidnie angażując się w akcje ofensywne. Jeśli chodzi o obronę, PvA nie wyróżniał się na tle słabej w tym spotkaniu defensywy swojego zespołu.

Gael Kakuta (Vitesse Arnhem): Inny gracz Chelsea wypożyczony do Vitesse po raz kolejny przesiedział mecz na ławce rezerwowych.

Kenneth Omeruo (ADO Den Haag): Nigeryjczyk rozegrał doskonałe spotkanie w zremisowanym 1:1 meczu z NEC.

Amin Affane (Roda JC)
: Amin zagrał 11 minut spotkania z VVV, ale niczym się nie wyróżnił. Inna sprawa, że jego zespół prowadzi już trzema bramkami i nie angażował się w ofensywne zapędy pod bramkę rywala.

Thorgan Hazard (Zulte-Waregem)
: Brat Edena rozegrał 63 minuty meczu z RSC Anderlecht i zyskał bardzo dobre noty.

Josh McEachran (Middlesbrough): Josh w zremisowanym meczu z Derby County rozegrał 64 minuty spotkania. W drugim starciu z Watford widzieliśmy go już przez pełne 90 minut. Anglik zebrał bardzo pochlebne opinie za swoje występy.

Sam Hutchinson (Nottingham Forest): Sam wciąż pauzuje z uwagi na swoją kontuzję kolana.

Ben Gordon (Birmingham City): Po raz kolejny Sam nie załapał się do meczowej kadry Birmingham i spotkanie swojego zespołu obejrzał z wysokości trybun.

Nathaniel Chalobah (Watford): Chalobah ma w nogach dwa spotkania które zagrał od początku do końca. Najpierw mógł cieszyć się z kolegami z zwycięstwa 2:1 nad Charlton, jednak drugie spotkanie nie wyszło tak pomyślnie, bowiem Watford przegrał z Boro 1:2.

Ulises Davila (CE Sabadell): Po raz kolejny Davila mecz swojego zespołu rozpoczął na ławce rezerwowych a na boisko wszedł na ostatnie 19 minut. Piłkarz wyglądał nieźle pod kątem ofensywnym, jednak słabiej idzie mu wspomaganie defensywy swojej drużyny.

Jhon Pirez (Leganes): Bez zmian - Pirez po raz kolejny nie załapał się do meczowej kadry swojej drużyny.