aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Jose Mourinho

Chelsea Londyn przegrywa na Stamford Bridge z Manchesterem United 2:3. Fatalne sędziowanie sędziego, mecz pełen emocji, jednak frustracja i tak jest ogromna

Już w drugiej minucie na bramkę uderzał Oscar, ale Ferdinand dobrze blokował Brazylijczyka i akcja spaliła na panewce.

4 minuta to prowadzenie United, po strzale van Persi'ego, który otrzymał footballówkę od Rooneya. Ta po drodze odbiła się od słupka, trafiła w Luiza i wpadła do siatki.

8 minut później Manchester prowadził 2:0. Van Persie otrzymał kapitalne podanie od Valencii i pewnym strzałem prawą nogą pokonał Cecha.

W 25 minucie kapitalnie z rzutu wolnego uderzał Luiz, ale De Gea w kapitalny sposób odbił piłkę nogami. W 35 minucie Evans o mało nie zdobył samobójczej bramki, ale po dośrodkowaniu Mikela i 'strzale' Irlandczyka, footballówka odiła się od słupka i był tylko corner dla Niebieskich. Chwilę potem kapitalnie uderzał Cahil, ale de Gea w sobie tylko znany sposób odbił piłkę ręką.

W 42 minucie De Gea znów zaskoczył wszystkich na Stamford Bridge kapitalnie, wręcz fenomenalnie broniąc strzał głową Torresa. Chwilę potem był jednak bezradny, bo strzał Maty z rzutu wolnego wpadł tuż obok słupka.

Tuż przed przerwą Torres kapitalnie wykorzystał błąd w wybiciu piłki przez de Gee i podał do Maty, który próbował strzelić między nogami swojego rodaka, ale ten kapitalnie wybił piłkę.

Zaraz po przerwie Valencia trafił piłką w rękę Luiza i domagał się jedenastki, jednak arbiter słusznie uznał, że odległość między ręką Brazylijczyka a piłką byłą tak mała, że nie można wskazać na wapno.

54 minuta to wyrównanie stanu meczu. Dośrodkowanie Hazarda, przejęcie Maty, podanie d Torresa, piłka wybita przez Ferdinanda, ale wprost pod nogi Oscara ten centruje wprost na głowę Ramiresa, który zdobywa piękną bramkę.

Minutę później Hazard kapitalnie uderzał w krótki róg, ale De Gea ponownie nogami zażegnał niebezpieczeństwo.

W 62 minucie czerwoną kartkę słusznie ujrzał Ivanović, który faulował wychodzącego na czystą pozycję Younga. Strzał Rooney'a poszyboał pół metra nad poprzeczką. Po 7 minutach czerwień ujrzał także Torres, który... był faulowany, ale arbiter z sobie tylko znanego powodu uznał, ze Hiszpan symuluje i odesłał go do szatni.
W 69. minucie Chelsea musiała radzić sobie w dziewiątkę. Tym razem przedwcześnie do szatni został odesłany.

3 minuty później Rooney taktycznie sfaulował Ramiresa, co kwalifikowało się na żółtą kartę, która w konsekwencji oznaczałaby wykluczenie Anglika z gry, ale Mark Cluttenberg po raz kolejny zdawał się nie widzieć sensu, aby utrudniać zadanie Manchesterowi.

W 75 minucie United zdobyli gola, ale bramka Hernandeza, który znajdował się za Cechem najbliżej bramki, została uznana przez sędziego. Chwilę wcześniej Cech kapitalnie odbił strzał van Persie'go i parę sekund później wybił piłkę zmierzającą do bramki.

Arbiter doliczył aż 5 minut, ale Chelsea nie udało się zdobyć gola i po fatalnych decyzjach sędziego i kapitalnym meczu Manchester przerywa trwającą 10 lat passę bez zwycięstwa na Stamford Bridge.

Chelsea - Manchester 2:3
Mata 43, Ramires 54 - Luiz 4 (0g), van Persie 12, Hernandez 75

20897 wyświetleń | 101 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

jonjon1731.10.2012 14:20

"Mark Clattenburg jest jednym z lepszych sędziów pracujących w światowym futbolu, ale w wyniku kontrowersji, które pojawiły się po meczu Chelsea i Manchesteru United, musieliśmy zareagować" - oświadczyły władze Premier League.

ChelseaFunNrOnes30.10.2012 14:03

Normalne że ten mecz był USTAWIONY. 2 czerwone kartki, i uznany gol ze spalonego Wszystko na niekorzyść CHELSEA. Ferguson kupił sobię mecz albo raczej sędziego. Nigdy nie nawidziłem MANU a teraz się to znowu potwierdziło To żal Ferguson t h*j i sk****synniee

eryk240629.10.2012 21:14

Cały mecz był spoko tylko sędzia źle sędziował ale trudno następny mecz znowu z manchesterem utd

x2oop29.10.2012 21:08

Ja chciałbym zwrócić uwagę na rzecz, która pewnie gdzieś umknęła w tym całym bagnie sędziowskim. Chodzi o naszą defensywę. Kolejny mecz z mocnym rywalem i po raz kolejny w naszej defensywie panuje totalny chaos. Ciężko wskazać konkretnych winnych tego stanu rzeczy. Osobiście mam nadzieje że po powrocie Terrego, RDM częściej będzie stawiał an duet Cahill - Terry. Z całym szacunkiem dla Luiza, ale ostatnimi czasy coraz częściej przytrafiają mu się błędy w obronie. Może nie są to ewidentne sytuacje, ale swoim zachowaniem niejednokrotnie wprowadza sporo zamieszenia w szeregach obrony. Owszem miewa wybitne mecze jak w finale LM, ale w 80% pozostałych jego postawa pozostawia wiele do życzenia. W sumie odkąd do nas trafił wiele osób się zastanawia czy on się nadaje na środkowego obrońce...

vur140029.10.2012 20:01

Chelsea była lepsza w tym meczu, tylko sędzia to zjeb..

chelseapol29.10.2012 19:22

zagraliśmy duzo lepiej niz w lidze mistrzów :)
brawo dla arbitra którego mozna tak nazywać kalosz<brawo> ;((

surmi29.10.2012 19:17

żal po prostu jeden wielki żal ... tak jak rok temu wynik wypaczony ... aż szkoda komentować jedyne co można powiedzieć że zawodnicy zachowali się genialnie po mimo sporych oporów ...

paczka1129.10.2012 18:34

Gdyby nie arbiter to wygralibyśmy ten mecz i nie było by tej czerwonej kartki dla Torresa,tylko dla Rooney.

Edwin0729.10.2012 17:14

Natomiast moje zdanie jest trochę inne, ponieważ uważam, że nawet Ivanovic nie popełnił błędu:

NIEDOZWOLONY LINK/2012/10/video-chelsea-2-3-man-united-highlights.html" rel="nofollow" target="_blank">http://watchhighlightsonline.blogspot.co­m/2012/10/video-chelsea-2-3-man-united-h­ighlights.html

proszę bardzo 1:30 wszystko widać Young sam się przewrócił i jak miała być kartka to tylko dla niego za wymuszanie. Takie jest moje zdanie. A mecz skomentuję prosto - tylko słabszy ucieka się do nieuczciwych zagrań, widać kto jest mistrzem. Chelsea 4ever!