26.03.2024 16:15

Mata: Nigdy się nie poddajemy!

dodał: admin 01.11.2012 09:23 źródło: Facebook
Juan Mata

Juan Mata jest chyba niezniszczalny... Choć media odtrąbiły że mocno eksploatowany piłkarz spotkanie Capital One Cup obejrzy z wysokości trybun, to Hiszpan nie dość, że znalazł się w pierwszej jedenastce, to jeszcze rozegrał pełne 120 minut spotkania z dogrywką.

Po meczu na swoim Facebooku Juan Mata pochwalił charakter swojej drużyny. Chelsea trzykrotnie niwelowała prowadzenie Manchesteru United, aby ostatecznie wygrać 5:4 w dogrywce meczu.

Taaaak! Jesteśmy w ćwierćfinale Capital One! Co za gra, do samego końca były wielkie emocje. Po raz kolejny pokazaliśmy charakter... Ten zespół nigdy się nie poddaje! - napisał na swoim koncie po meczu hiszpański pomocnik.

4945 wyświetleń | 22 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

kolorowy070601.11.2012 17:11

kolejny bardzo dobry mecz mata ciagle w formie

jarak1001.11.2012 14:45

racja :) mieć taki charakter drużyny, aż miło...takie samo jest United, ale to my widocznie byliśmy bardziej zdeterminowani żeby zwyciężyć

ashleycole301.11.2012 13:55

To jest prawda. W ostatnich meczach z United pokazaliśmy, że nie poddajemy sie i gramy do końca. W niedziele to nie wystarczyło, bo United grało z przewagą 2 zawodników + sędzia, ale wczoraj pokazaliśmy charakter i zwyciężyliśmy ;)

kakuta4401.11.2012 12:27

Juan kolejny swietny mecz ale widac bylo juz w dogrywce zmeczenie przede wszystkim Juana i Mosesa.Mysle ze Mata powinien odpoczac ze Swensea mimo wszystko i byc gotowym na Szachtar.

game8901.11.2012 12:01

najważniejsze że zastepcy też dają rade i tacy zawodnicy jak Bertrand Azpilicueta Oriol Moses czy Sturridge muszą dostawać więcej okazji do gry...fajnie że Piazon też dostaje szanse oby Lucas jak i Marin jeszcze więcej dostali szans od Robbiego...bardzo mi się podoba postawa Chelsea, mogłoby być lepiej w obronie jednak gramy piękną piłke a w obronie się z czasem napewno poprawimy!!!

Torres50mln01.11.2012 11:59

Brawo Chelsea wygralismy z rezerwami United!!!nasze morale ida w gore ,szkoda ze torres ,ivanovic ,cole,terry byli zawieszeni i nie mogli grac bo bysmy przynajmniej sie nie osmieszyli na tle rezerw united ,a tak jednak gralo u nas tylko 8 zawodnikow z 1 skladu a to i tak bylo za malo na united i w meczarniach wygralismy po 120 minutach Mata juz bedzie powoli rekawami oddychal ale co tam mamy swietna mlodziez ze szkolki ktora go zastapi!!!

MATAdor01.11.2012 11:42

Obawiam się, że tak eksploatowany Mata będzie musiał zasiąść na ławce rezerwowych w najbliższym meczu ze Swansea, który jest już za 2 dni, a bez niego nasza gra ofensywna wygląda zdecydowanie gorzej. Mam jednak nadzieję, że Moses pociągnie naszą grę na prawej stronie, a Hazard weźmie odpowiedzialność za rozgrywanie i powinniśmy sobie poradzić. Nie ważne w jakim stylu, najważniejsze są 3 punkty!

Karko01.11.2012 11:36

i o to chodzi!
wygrajmy COC :D
Teraz wygrać ze swansea :)

surmi01.11.2012 11:15

podoba mi się zaangażowanie graczy Chelsea ! a celebracja Ramiresa pokazała jak niektórzy wprost kochają ten klub ! oby sięgli po mistrza bo taką grą jaką prezentuje Chelsea to było by świetne uhonorowanie sezonu the blues !

radon01.11.2012 11:03

Kondycja jest na pewno atutem Maty! Sądzę, że ten piłkarz nie potrzebuję zbyt wiele czasu na odpoczynek, gdyż ma w sobie po prostu głód gry i chcę grać. Sądzę, że to może pomóc Hiszpanowi w staniu się nawet legendą Chelsea!