23.04.2024, 21:00

Moses: Myślałem, że to wygramy

dodał: admin 05.11.2012 08:10 źródło: chelseafc.com
Victor Moses

W sobotnim spotkaniu na Liberty Stadium Victor Moses mógł cieszyć się ze swojej pierwszej ligowej bramki zdobytej dla Chelsea. Wydawało się, że zapewni ona londyńczykom 3 oczka, jednak w końcówce spotkania Swansea zdołała doprowadzić do remisu który podzielił punkty między obydwie drużyny.

To była wspaniała główka od Gary'ego Cahilla, a ja stałem w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Szybko zmieniłem lot piłki i trafiłem obok słupka - piłka weszła do siatki. Myślałem, że będzie to zwycięski gol, podobnie chyba jak wszyscy, jednak futbol to futbol... Musimy myśleć już o następnym meczu - mówi o swojej dosyć przypadkowej bramce Victor Moses.

Choć Nigeryjczyk zbiera pochwały za swoje występy, to jednak otrzymuje zwykle szanse na końcowe minuty gry. Wszystko wobec wyśmienitej formy Juana Maty, grającego na prawym skrzydle. Dopiero kontuzja Hiszpana pozwoliła Mosesowi na start w spotkaniu ligowym ze Swansea w pierwszej jedenastce.

Chelsea to wielki klub z wieloma świetnymi graczami, więc musisz czekać na swoją szansę. Właśnie to robiłem a teraz pokazałem menadżerowi, że jestem wystarczająco dobry na start w podstawowym składzie. Byłem zachwycony, mogąc grać od pierwszej minuty.

Sam mecz miał może wolne tempo po naszej stronie, choć w drugiej połowie dominowaliśmy. Ostatecznie straciliśmy w końcówce prowadzenie - to nie jest najlepszy wynik, ale musimy już patrzeć w przyszłość. Trzeba poprawiać się co tydzień, ale niezależnie od tego cieszę się, że tu jestem
- kończy skrzydłowy.

Aktualna ocena: 5

1480 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

surmi05.11.2012 21:27

@Karko dokładnie zgadzam się z panem ! nie wiem już jak Karko ale ja za porażkę obwiniam Di Matteo który chciał bronić wyniku 0-1 ... zamiast wprowadzić Piazona lub Marina i dalej atakować próbując zdobyć gola numer 2 i wtedy faktycznie można by było się murować ...

krzysiek950605.11.2012 17:15

nie no z matą to on nie wygra ale może powalczyć z oscarem który nie ma takiej tężyzny

Karko05.11.2012 17:01

Cóż, do mosesa większych pretensji mieć nie można :>

kakuta4405.11.2012 16:53

Szkoda bo gol padl w koncowce a to tym bardziej dobija.

JulkaCFC05.11.2012 16:20

A było już tak blisko wygranej..:(

radon05.11.2012 15:52

Niestety nie byliśmy na tyle mocni, bo mecz był wyrównany i remis był sprawiedliwy.

K4M1LCFC9705.11.2012 14:52

No ja też myślałem, a tu taki pech :( Trudno. Niech się nie stało. Trzeba jechać dalej

ashleycole305.11.2012 13:50

Moses powinien częściej otrzymywać szanse na gre w pierwszy składzie. W końcu di Matteo nie raz zapowiadał rotacje, a stosuje nią albo tylko w COC, albo z konieczności.
A taki Sturridge, Bertrand czy właśnie Moses, gdy otrzymują szanse, zawsze ją wykorzystują.

PatrickCFC05.11.2012 13:45

Moses póki co wiele mówi, nie wiele pokazuje miejmy nadzieję ze będzie lepiej. ;)