20.04.2024, 18:15

Lukaku z kolejną bramką

dodał: admin 24.11.2012 16:42 źródło: własne
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku nie mógł zagrać w spotkaniu West Brom z Chelsea z uwagi na zasady wypożyczeń, jednak odbił to sobie w dzisiejszym wygranym spotkaniu z Sunderlandem. Napastnik świetnie wykonał rzut karny zdobywając bramkę na 1:3, a w końcówce spotkania obił słupek bramki rywali.

Po raz kolejny wypożyczony z Chelsea napastnik nie znalazł się w podstawowym składzie West Brom, a na boisku zameldował się w 70 minucie meczu. Nie przeszkodziło mu to jenak zapisać się na liście strzelców.

Sama sytuacja faulu, który spowodował podyktowanie w 80 minucie rzutu karnego była dosyć kontrowersyjna i zrodziła przepychanki wśród piłkarzy, jednak nie zrażony tym Lukaku ładnie włożył piłkę do siatki.

5420 wyświetleń | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

TemplumPacis25.11.2012 12:26

Akurat wróciłem do domu, odpaliłem telewizję i po 3 (tak, 3 minutach!), Lukaku strzelił gola. To było coś pięknego i na miejscu. Szczerzyłem japę jak szalony. :D

LuKu25.11.2012 00:03

mysle ze warte jest podkreslenia to, ze Lukaku zaliczyl asyste przy bramce na 4:2 (bramka Marca-Antoine Fortune)

game8924.11.2012 23:56

WBA jest kimś takim jak w City Dzeko, typowy joker i strzela nawet sporo goli...szkoda że w Chelsea takiej roli nie spełnia...u nas nie ma jokerów i regularnych snajperów...

Thetank24.11.2012 22:41

Oby tak dalej Lukaku!

ChudyCFC24.11.2012 22:21

"Po raz kolejny wypożyczony z Chelsea napastnik nie znalazł się w podstawowym składzie West Brom, a na boisku zameldował się w 70 minucie meczu"... a trener się boi że odejdzie z wypożyczenia... u Nas by grał tyle samo a może wiecej... i po co wypożyczać ? Jak nie idzie Nino i Danielowi to Lukaku wpuścić... a nie wypożyczać... :-(

WuJu24.11.2012 22:01

Brawo Romelu i oby tak dalej.Oglądałem dzisiejszy mecz West Brom i Lukaku był o włos od strzelenia drugiej bramki,ponieważ w końcówce trafił w słupek !

SuperFrank24.11.2012 19:56

Brawo,niby rzut karny ale to też trzeba umieć wykonywać.Lepiej niech zostanie do końca sezonu w WBA i gra jak najwięcej bo u nas wątpie że dostanie szanse pokazania swoich umięjętności.

xxx8824.11.2012 19:37

szkoda, że nie z akcji ale i taki gol może mu dać powera na następne mecze

fr3dzio724.11.2012 19:26

Brawo! Oby tak dalej:)

kakuta4424.11.2012 19:05

Albo Lukaku jest fenomenem albo Torres jest arcy slaby wiec raczej to drugie jak tak moze byc ze Lukaku ktory gra bo gra ostatnie zawsze 20-30 minut w meczu i mzoe z 1 wytsep od pierwszej minuty ma tyle samo bramek co napastnik Chelsea ktory otrzymuje duzo prostopadlych pilek,tka nie moze byc trzeba cos z tym zrobić.