26.03.2024 16:15

Allardyce: Zmiany taktyczne opłaciły się

dodał: admin 01.12.2012 16:40 źródło: SkySports
Sam Allardyce

Szkoleniowiec West Ham Sam Allardyce przyznał, że zmiany taktyczne jakich dokonał podczas przerwy meczu z Chelsea opłaciły się jego drużynie. Gospodarze schodzili do szatni przegrywając 0:1, jednak w drugiej połowie meczu strzelili trzy bramki.

Rozpoczęliśmy to spotkanie całkiem dobrze, jednak kiedy Chelsea zdobyła swoją bramkę zaczęliśmy tracić swoją pewność i impet. Myślę, że przełomowym momentem była świetna obrona Jussi Jaaskelainena tuz przed zejściem do szatni - opowiada Sam Allardyce.

W przerwie musiałem dokonać pewnych zmian. Starałem się odświeżyć zespół. Myślę, że bardzo dobrze obsługiwaliśmy piłkę. Moi zawodnicy starali się zbyt wiele grać przez pomocników. W drugiej połowie meczu podeszliśmy więc na połowę Chelsea. Kiedy przez pierwsze 15-20 minut nie zdobyliśmy gola pomyślałem, że to może być dla nas zbyt trudne, jednak ostatecznie zdobyliśmy wyrównanie - ciągnie trener.

Po tym fakcie Chelsea ruszyła na naszą bramkę, ale Jussi świetnie obronił jedno z uderzeń a następnie świetnie wykończyliśmy swoją akcję. To pokazuje kondycję naszego zespołu. W sześć dni rozegraliśmy trzy spotkania przeciwko trzem wielkim zespołom. To jakość zawodników pozwoliła nam dziś na zwycięstwo - cieszy się Alladryce.

Aktualna ocena: 4

1380 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Karko02.12.2012 10:38

Surmi
I to jest kurde smutne..
Lampard, Terry Wracajcie, chociaż wygrajmy KMŚ!

surmi01.12.2012 23:16

@Lamps90 ostatnio wszyscy są od nas lepsi -.-

FrankLampard1301.12.2012 20:31

Zmiany były trafione. Wykorzystali sytuacje i wygrali

Lamps9001.12.2012 19:35

Musimy przyznać WHU było od nas lepsze w tym meczu nie ma co się oszukiwać ,gospodarze zagrali najlepszy mecz w sezonie,a my przeciętny.

ivax2x01.12.2012 18:16

WHU swoim podejściem do tego meczu zasłużyli na wygraną w tym meczu. A my?! Nie ma u nas kolektywu. Nie możemy się ustatkować, tak jak np. Man U czy Arsenal gdzie mają jednego trenera na lata..

Kobiel601.12.2012 18:13

Allardyce trafił ze zmianami. West Ham zaczął grać, zepchnęli nas do obrony, no i strzelili gole. Szkoda tego słupka Maty, było tak blisko...

radon01.12.2012 17:24

Allardyce potwierdził jak świetnym jest trenerem. Wiedział co zrobić by odmienić losy tego spotkania. Szkoda, że Benitez zniszczył naszą grę w drugiej połowie.

ashleycole301.12.2012 17:24

E tam, Beniu lepsze zmiany przeprowadził. Nie ma to jak wpuścić Oscara, który przy każdym pojedynku fizycznym sie wywala. A nuż wywalczyłby jakiegoś karnego ? Widzicie jaka taktyczna zmiana ? ;)

Lada chwile spodziewałem sie też wejścia Romeu za Mate żeby bronić 1-1 ^^

Leszczu01.12.2012 17:03

Zmiany,czyli tysiąc rożnych i milion wrzutek ? Sorry może i wygrali i może zasłużenie,ale ich styl gry jest nie do zniesienia.

ripazha801.12.2012 16:51