23.04.2024, 21:00

O'Neill: Pokazaliśmy prawdziwą walkę

dodał: admin 08.12.2012 20:29 źródło: safc.com
Piłka

Menadżer Sunderlandu przyznał, że dzisiejsze popołudnie zakończone porażką z Chelsea okazało się dla niego frustrujące. Szkoleniowiec pochwalił jednak swój zespół za ducha walki, który mocno dał się we znaki graczom 'The blues'.

Mój zespół pokazał fantastyczny wysiłek i myślę, że kibice to docenili. Uważam, że powinniśmy kończyć ten mecz z jakimś punktowym dorobkiem, włożyliśmy w to spotkanie serce i duszę - stwierdził Martin O'Neill.

Podyktowanie rzutu karnego tuż przed przerwą było dla nas prawdziwym ciosem, a trzecia bramka Chelsea po rozpoczęciu drugiej połowy sprawiła, że powrót do gry wymagał od nas prawdziwej walki, ale udało nam się to osiągnąć. Bramka Adama Johnsona dał nam nową nadzieję i doping kibiców.

To była prawdziwa walka do ostatniego gwizdka. W końcówce trafiliśmy w poprzeczkę, a kilka dośrodkowań tylko czekało na dobicie, aby znaleźć się w siatce. Moi piłkarze byli bardzo rozczarowani tym wynikiem, było sporo frustracji po meczu w szatni - kończy Martin O'Neill.

Aktualna ocena: 3

2541 wyświetleń | 13 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

jonjon1709.12.2012 15:58

Dobrze dla nas, że mimo to zakończyło się 3-1 miło zobaczyć taki wynik i takiego autora bramek (wiedząc, że nie zanosi się na zmiany na tej pozycji).

Kobiel609.12.2012 13:56

Walka jest ważna, kibice na pewno to doceniają, jednak za to się punktów nie dostaje. Sunderland znalazł się w strefie spadkowej, no a O'Neill nie może być pewny swojej posady. Oby w końcu zaczęli zdobywać punkty, bo nie chciałbym, aby Czarne Koty opuścił Premier League.

Nando9CFC09.12.2012 09:07

Cheklsea zasłużenie wygrała, dopiero w drugiej połowie sauderland się obudził

Lamps9009.12.2012 08:44

Też myślałem.że wynik końcowy będzie oscylował w granicach remisu lub delikatnej naszej przewagi.Łatwe 3-1 chociaż mecz był bardziej zacięty niż mogło się wydawać na ekranie kompa.

radon09.12.2012 08:30

Według mnie raczej Sunderland nie pokazał czegoś niesamowitego w tym spotkaniu. Przyznam szczerze, że myślałem, że stać ich na więcej.

Medium09.12.2012 01:12

Gdyby nie karny, to w drugiej połowie Sunderland wszystko doprowadziłby do remisu.

surmi08.12.2012 23:33

może i "koty" coś pokazał ale różnica która zarysowała się w spotkaniu była właśnie taka jak między kotem a lwem więc oliwa sprawiedliwa :)

Karko08.12.2012 22:45

Byliśmy lepsi, ale gdy strzelili bramke, to juz tak fajnie nie było :P .
Ale 3pkt się liczą!
Teraz jedziemy na KMŚ z lepszymi humorami ;d

ashleycole308.12.2012 22:39

Sunderland w drugiej połowie grał z nami na równym poziomie, kto wie jak ułożyłby sie ten mecz gdyby nie karny podyktowany pod koniec pierwszej połowy, który na pewno niekorzystnie zadziałał na naszych przeciwników.
No ale cieszą 3 punkty :]

RoHunter08.12.2012 21:58

Lepsza była Chelsea. Obyśmy następne mecze zagrali na odpowiednim poziomie i KMŚ mamy praktycznie w garści.