20.04.2024, 18:15

Benitez: Sprawy idą właściwym torem

dodał: admin 12.01.2013 19:08 źródło: SkySports
Rafael Benitez

Po zwycięskim spotkaniu ze Stoke City Rafael Benitez podkreślił ciągły rozwój swojego teamu. Hiszpański szkoleniowiec był zadowolony zwłaszcza z pierwszej odsłony spotkania.

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy meczu. Musieliśmy bardzo ciężko pracować przeciwko Stoke, które na nas mocno naciskało, jednak mimo to pokazaliśmy siłę w obronie. Oczywiście druga połowa meczu była dla nas zdecydowanie lepsza. Po tym jak objęliśmy prowadzenie rywal musiał bardziej się otworzyć - powiedział po ostatnim gwizdku Rafael Benitez.

Dzięki temu mieliśmy więcej miejsca na boisku i mogliśmy pokazać naszą jakość oraz lepsze zrozumienie między piłkarzami. Wszystko poszło po naszej myśli - dodał Hiszpan.

Po porażkach z QPR i Swansea w kierunku sztabu szkoleniowego CFC popłynęło sporo negatywnych opinii, ale teraz nasz trener mógł podkreślić pozakulisową pracę z zespołem.

Mamy świetny personel w Chelsea, każdy bardzo ciężko pracuje. Piłkarze są szczęśliwi, mamy dobrą atmosferę. Oczywiście nie możemy w pełni kontrolować wyników, ale pod katem atmosfery jest tu wspaniale.

Mam nadzieję, że przy wygraniu jednego czy dwóch kolejnych spotkań ludzie zdadzą sobie sprawę z tego, że znajdujemy się na właściwej drodze. Analizując statystyki widać jak na dłoni, że strzelamy więcej goli i tracimy ich mniej niż w przeszłości. Ogólnie rzecz biorąc, sprawy mają się dobrze
- kończy wyraźnie zadowolony Benitez.

3248 wyświetleń | 19 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Lamps9014.01.2013 17:53

jeszcze jest tyle do poprawy,że zabraknie sezonu zresztą tak jak zwykle najlepszą piłkę gramy na początku i na końcu sezonu

surmi13.01.2013 22:03

mam nadzieje że Chelsea utrzyma impet ! zaczeła się druga część sezonu znowu nadchodzą ciężkie mecze dla nas jak i United więc można liczyć że diabły będą gubić punkty ! choć niestety nie dziś z Liverpolem ale kto wie może już z Tottenhamem się tak stanie :)

WicioCFC13.01.2013 18:52

Wychodzi, ale szkoda, ze co drugi mecz...

Iddeous12.01.2013 22:39

Benitezowi całkiem wychodzi to wdrażanie swoich pomysłów do chelsea, ale niestety mamy niefortunną passę ostatnio na Stamford. To musi się skończyć. Liczę na pewną wygraną przynajmniej 2 bramkami z Southampton z Ba od pierwszych minut.

Thetank12.01.2013 22:06

Dziwne, że nic nie powiedział o Torresie, że zagrał dobre spotkanie. Nie spodziewałem sie, że wygramy aż 4-0. Mimo to, ten mecz był dla nas trudny od początku, aż do końca. Dziś szczęście było po naszej stronie i oby tak było na co dzień.

Leszczu12.01.2013 20:35

Oby tylko nie było kolejnej wpadki na SB jak to było ze Swansea i QPR.

K4M1LCFC9712.01.2013 20:31

Teraz tylko wygrać mecz ze świętymi. To będzie dla nas bardzo ważne i bardzo, bardzo mocno liczę na 3pkt w tym meczu.