26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Co się dzieje? Newcastle vs Chelsea 3:2

dodał: Milin 02.02.2013 15:55 źródło: własne

Chelsea Londyn po raz kolejny traci punkty! Tym razem po dobrym występie, ale słabej końcówce meczu Niebiescy przegrywają z Newcastle na St James Park 2:3.

Pierwszą na prawdę groźną akcję przeprowadzili piłkarze Chelsea dopiero w 30 minucie. Kapitalne podanie Lamparda do Ba, który najpierw strzelił prawą nogą, a później po kapitalnej interwencji Krula dobijał głową. Niestety footballówka przeleciała obok słupka, a sam zawodnik doznał kontuzji i został zastąpiąny w 42 minucie przez Fernando Torresa.

Od tego momentu zaczął się mecz. Parę minut póżniej strzał jednego z graczy gospodarzy trafił do Cisse, który w sytuacji sam na sam powinien trafić do bramki, jednak refleks Czeskiego goalkeepera uratował Chelsea.

W 41 minucie piłka trafiła na skrzydło do zawodnika Newcastle, ten zacentrował w pole karne a tam Johna Terry'ego wyprzedził Jonas i pokonał Petra Cecha.

Arbiter doliczył aż 4 minuty do pierwszej części meczu, jednak nic się nie zmieniło. Po przerwie obydwa zespoł wyszły zmotywowane do dalszej walki.

Po 10 minutach Chelsea zdołała wyrównać. Po dobrym podaniu z lewego sektora boiska piłka trafiła do Franka Lamparda, który poprawił sobie footballówkę i prawą nogą oddał kapitalny strzał, która wpadł obok ręki bezradnego Krula.

Nie minęło 6 minut, a Chelsea wyszła na prowadzenie. Dobre podanie na skrzydło do Ivanovica, który zacentrował w pole karne. Tam Torres wystawił piłkę do Juana Maty, który rogalem wpakował piłkę do siatki Newcastle.

Niestety po kolejnych 5 mitach było już 2:2. Dobre podanie Cisse na wolne pole do Gouffrana, które strzał zdołał sparować do boku Petr Cech, jednak wobec dobitki Sissoko był już całkowicie bezradny.

W 72 minucie kapitalnie strzelał Cissoko, jednak kolejną kapitalną interwencją popisał się Petr Cech. 10 minut później przed dobrą szansą stanął Fernando Torres, jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę Krula. W efekcie mieliśmy kontrę i ponownie świetnie intwerweniował Cech.

W 84 minucie Lampard mógł strzelić swoją drugą bramkę, jednak uderzył wysoko ponad bramką. 5 minut późnie Davide Santon minął Ivanovica i wycofał piłkę na 17 metr do Cissoko, który precyzyjnym strzałem po raz 2 pokonał Cecha.

Chelsea przegrywa kolejny mecz. Rafa Benitez jest najgorszym trenerem w tzw 'erze Abramowicza'. Co się dzieje z Chelsea? Kiedy w końcu zaczniemy wygrywać, jak przystało na taki klub jak Chelsea?

paczka1103.02.2013 18:25

Co Benitez robi z tym klubem?! Taki klub jak Chelsea potrzebuje trenera, który doda swoim zawodnikom siły(jak Roberto Di Matteo), a nie mówił że jest wszystko dobrze jak klub nie może wygrać nawet z QPR. Wypier***** Benitez!

Nieznany03.02.2013 16:48

Pieknie dalej tak to bedziemy poza top 4 Benitez niech sam odejdzie bo nas wykonczy inaczej

OrioN03.02.2013 13:32

brawo! oby tak dalej.

ashleycole303.02.2013 13:15

Pierwsza połowa do zapomnienia, przynajmniej pierwszy kwadrans. Sroki tak nas cisnęły, że my nie potrafiliśmy wyjść z własnej połowy.
Druga połowa nieco lepsza. Nawet przez kilka minut przeważaliśmy po strzelonych dwóch golach, długo to nie trwało.
Ale bramki Lampsa i Maty genialne i to jedyny pozytyw po dzisiejszym meczu.
W sumie to nawet nie jestem wkurzony, bo na nic wielkiego sie dzisiaj nie nastawiałem. Pisałem przed meczem, że sie nie nastawiam na zwycięstwo, bo znów sie zawiode. No i stało sie jak przewidziałem.

Michal83503.02.2013 13:07

Cel Chelsea na rok 12/13 utrzymac sie w pierwszej czworce PL. Ambitny plan.

Kobiel603.02.2013 12:29

Gratuluję Newcastle, zagrali świetny mecz. Według mnie źle to nie wyglądało (tak jak to było z Reading, wtedy to była totalna masakra), no ale Newcastle zagrało wielki mecz... Szkoda Ba, oby wrócił jak najszybciej.

ferto03.02.2013 11:46

Co sie dzieje? otoz to sie dzieje ze atrudnienie beniteza bylo powaznym bledem romka dziwi mnie to ze dzisiaj rano nie bylo nic o jego dymisji. ten czlowiek powinien miec honor i sam powinien odejsc niszczy kolejny klub najpierw byl inter teraz chelsea panie Romanie przejrzyj pan na oczy Benitez OUT

MATAdor03.02.2013 11:45

Pięknie się znów ośmieszyliśmy... Brak mi słów. Wstyd mi, że nasi popełniają takie błędy w defensywie, nie mają w ogóle pomysłu na grę w ofensywie, nie mamy w ogóle motywacji i zamiast niej mamy trenera, który konsekwentnie rujnuje nasz klub. Wspaniale... Wraz z każdym meczem oglądanie Chelsea coraz bardziej mnie dobija, a najgorsze jest to, że nie wygląda na to by było lepiej. Niech ten gruby hiszpański kelner poda się do dymisji, jeśli ma jaja, w co jednak po jego wypowiedziach wątpię... RAFA OUT!