27.04.2024, 21:00

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: admin 02.02.2008 18:11 źródło: inne

W 25 kolejce Premiership Chelsea Londyn na wyjeździe zremisowało z Portsmouth 1:1.
Zapraszamy na relację , jaką przeprowadziliśmy w trakcie trwania spotkania.

W podstawowej jedenastce Chelsea wybiegną: Cech, Belletti, Ben-Haim, Alex, A. Cole, Wright-Phillips, Makelele, Ballack, J. Cole, Malouda, Anelka.
Na ławce rezerwowych szansy na grę oczekują: Cudicini, Ferreira, Bridge, Sidwell, Pizarro.

Chelsea w żółtych strojach, Portsmouth w niebiesko - białych. Już w 2 minucie na spalonym złapany został Baros. Trwa walka na środku boiska. W 4 minucie na bramkę Cecha strzela Baros, baaardzo wysoko nad poprzeczką...
W 5 minucie do wolnego podchodzi Ballack, ale piłka trafia w mur. W 7 minucie Ballack oddaje strzał z dystansu, ale piłka leci obok bramki.
9 minuta - mocno uderza Joe Cole! Niestety dosyć daleko od słupka. Chwilę później Anelka na spalonym.
Ładna akcja Chelsea, Anelka chce wystawić komuś piłkę w polu karnym, ale trafia w nogi obrońców. W 11 minucie strzelają gospodarze - obok słupka Cecha.
12 minuta - strzał napastnika Portsmouth, ale piłka trafia w ręce Cecha. 15 minuta - Anelka do Maloudy, ten dośrodkowuje, ale sięgają piłki obrońcy. Mamy rożny, główkuje Ballack, ale przelobowuje bramkę.
17 minuta - fauluje Belletti przed polem karnym, rzut wolny dla gospodarzy. Piłka idealnie trafia w ręce Cecha :-).
Kontra Chelsea, ale wybijają obrońcy Portsmouth. 21 minuta - SWP uderza, ale nad poprzeczkę. W 22 miucie Davis od tyłu fauluje A. Cole'a i otrzymuje żółtą kartkę.
23 minuta - Ben-Haim wchodzi z tyłu na Barosa, rzut wolny. 25 minuta - Anelka z piłką powalony na polu karnym, sędzia nie gwiżdże faulu!
Seria rzutów z autu dla Chelsea. W 27 minucie na polu karnym powalony J. COle. Rzut rożny dla Chelsea, ale piłkę łapie bramkarz gospodarzy.
28 minuta - Anelka ponownie na ofsajdzie. Chwilę później fauluje Diarrę nadeptując mu na stopę.
30 minuta - strzela Diarra, ale nad bramką Chelsea. 32 minuta 0 kłótnia w polu karnym Portsmouth, elletti był przytrzymywany za koszulkę i mamy rzut wolny. Do piłki podchodzi Malouda ale piłka odbija się od obrońców i jest rzut rożny. Główkuje Ballack i z linii bramkowej wybija piłke obrońca! To była najlepsza akcja jak do tej pory !
36 minuta - rożny dla Portsmouth i piłka trafia w spojenie bramki Cecha! 37 minuta - rzut rożny dla Chelsea, obrońcy posyłają piłkę na aut. Śpieszą się gracze obydwu stron zmienić wynik przed przerwą. Zamieszanie w polu karnym Chelsea, gracze Portsmouth zgłaszają jakieś reklamacje, ale sędzia puszcza grę dalej.
44 minuta - ładnie szarżuje J. Cole, ale wypuszcza zbyt daleko piłkę. Diarra fauluje Bellettiego - bez konsekwencji kartkowych. Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.
Baros wścieka się na Makelele, ale idzie już kontra, Anelce spod nóg piłke wybija bramkarz, jeszcze Malouda doija - nad bramką. 47 minuta - puszcza piłkę w pole karne Ballack, ale nikogo tam nie ma. Sędzia gwiżdże przerwę i zawodnicy przy bezbramkowym wyniku schodzą do szatni.

W meczu równolegle rozgrywanym po pierwszych 45 minutach Tottenham wygrywa z ManU 1:0. Arsenal natomiast już wcześniej pokonał Man City 1:3.

Druga połowa rozpoczyna się bez zmian w składach drużyn. Portsmouth gra z animuszem, ale i nasza obrona nie daje sobie w kaszę dmuchać. 48 minuta - zamieszanie na naszym polu karnym , sam na sam z Cechem był Diarra, w ostatniej chwili jego strzał blokuje którys z naszych a dobitkę Davisa piąstkuje leżący już Cech! Było bardzo groźnie...
Teraz w ataku Chelsea, Anelka wywalczył rożny. 53 minuta - Ballack do Anelki, ten strzela z ostrego kąta pod bramkarzem ale piłka z linii wybita przez obrońcę! W 54 minucie uderzenie Ballacka trafia w zawodników gospodarzy.
Po faulu Alexa wolny wykonuje Portsmouth. Na szczęście piłka trafia w mur, próba dobitek ale piłka opuszcza nasze pole karne. Szybka kontra Chelsea, podanie Ballacka do Anelki, ten z pierwszej piłki i mamy GOL !

57 minuta - Portsmoutch reklamuje dotknięcie piłki ręką w polu karnym przez Makelele, ale sędzia nie uznaje pretensji.
59 minuta 0 na murawie leży faulowany Ballack, potrzebni sa medycy. Grant przez ten czas udziela wskazówek taktycznych J. Cole'owi. Przerwa się przeciąga, uraz wygląda na groźniejszy. Ballack wyskakiwał po piłkę i został uderzony łokciem przez przeciwnika. Misza ma opatrunek na całej głowie, ale chyba wróci do gry w czapeczcie z bandaża.
Oj ! Defoe sam na sam z Cechem doprowadza do wyrównania w 64 minucie meczu ! 1:1 ! Poważny błąd naszej obrony! Kamery pokazują, że mógł być minimalny spalony.

66 minuta - ładnie uderza Wright - Phillips, z trudem, ale broni bramkarz gospodarzy !
68 minuta - zmiana w zespole gospodarzy - schodzi Davis, wchodzi Mvuemba. Chwilę później A Cole fauluje i gospodarze mają wolny z boku pola karnego. Uderzoną piłkę główkuje gracz Portsmouth, na szczęście leci ona w boczną siatkę bramki.
70 minuta - trzeci spalony Anelki.
72 minuta - kilkukrotne dobitki Chelsea nad leżącym Jamesem, ale żadna z nich nie trafia do bramki! Ogromne zamieszanie, szkoda że niewykorzystane.
74 minuta - Pizarro zamienia Maloudę. W 77 minucie faulowany jest SWP, Chelsea rozpoczyna w okolicy połowy boiska. Chwilę potem z 15 metra uderza Joe Cole, ale nad bramką.
78 minuta - Defoe sam na sam z Cechem i pudłuje nad naszym bramkarzem! Chwilę potem w podobnej sytuacji jest SWP ale i on pudłuje!
Do końca meczu zostało 10-12 minut i każda z drużyn dąży do objęcia prowadzenia. Rzut rożny mają gospodarze, ale puszczają piłkę nad bramką. Chwilę potem strzela Pizarro - prosto w bramkarza.
84 minuta - faul na Barosie, Makelele wszedł mu stopą w krok ! Bardzo nieprzyjemne... Rzut wolny przed polem karnym Cecha wykonuje Kranjcear - nad poprzeczką.
87 minuta - Pamarot fauluje J. COle'a. Gra się zaostrza. Po chwili faulowany Makelele, ale to przy faulującym są medycy. Zostały 2 minuty do końca regulaminowego czasu. 90 minuta - uderza Defoe - nad poprzeczką !
Arbiter dolicza 4 minuty. Oba zespoły "gryzą trawę", gra jest bardzo intensywna. Rzut rożny dla Chelsea, główkuje Alex, ale wprost na zaskoczonego Jamesa.
92 minuta - zamieszanie na polu karnym Portsmouth, dużo podań nawet piętami, ale ostatecznie bez rezultatu. 94 minuta - mocno między obrońcami uderza Defoa, ale obok słupka. Chwilę potem arbiter kończy remisowy mecz!

Portsmouth - Chelsea 1:1 (0:0)
bramki: Anelka (56'), Defoe (64')
kartki żółte: Davis