20.04.2024, 18:15

Oceny goal.com. Oscar najlepszy!

dodał: Afin 14.02.2013 21:09 źródło: goal.com
Goal.com

Chelsea po niezbyt pasjonującym meczu zdołała pokonać Spartę Praga 0:1. Dzięki czemu podczas rewanżowego starcia na Stamford Bridge, to właśnie londyńska Chelsea będzie w uprzywilejowanej sytuacji w walce o 1/8 finału LE.

Istne wejście smoka zaliczył Oscar, który niemal w 30 sekund po swoim wejściu na boisko strzelił swojego pierwszego gola w karierze w Lidze Europejskiej. To właśnie również Oscar według redaktorów goal.com zasłużył na najwyższą notę

krzysiek950615.02.2013 16:25

to jest troche śmierzne że zawodnik który wchdzi na końcówke meczu został wybrany zawodnikiem meczu

Bertrand: 3
(obrona byla rozklepywana strasznie latwo, Bertrand jest beznadziejny, dziwie sie ze go kolejny juz trener lansuje)
Hazard: 5
Lampard: 6
Marin: 7
Ramires: 4
(kolejny slaby mecz Ramiego, gdzie podzial sie facet z poprzedniego sezonu?)
Mata: 6
Torres: 2
(oddal 1 dobry strzal, boi sie dotknac pilki, zero walki, nawet nie wychodzi na pozycje...zenada)

Oscar: 6
Benayoun: 2
( pokazal sie w obronie pare razy, a od jakies 75' w ogole go na boisku nie widzialem)

Lamps9015.02.2013 13:53

te oceny wymyślały chyba dzieci z przedszkola,żenada

SuperFrank15.02.2013 12:58

Słaby mecz w wykonaniu niebieskich.Co do Torresa to szkoda słów.Jego już nawet nie można hejtować bo on sam się ośmiesza nawet z takim rywalem jak Sparta.

FANATICCFC15.02.2013 11:18

OSCAR wszedł w 82 minucie i piłkarz meczu, jak dla mnie wstydzić się powinni Ci co grali od początku

LAMPS38715.02.2013 10:02

Precz z Torresem nech przyjdzie np.Higuain , Oscar świetny wystep

marekzrw15.02.2013 08:49

dla torresa jeszcze nizsza ocena. Gosciol w ogole sie nie stara,widac ze mu nie zlezy

radon15.02.2013 08:47

Mimo, iż Oscar łącznie z doliczonym czasem gry zagrał kilkanaście minut był niewątpliwie bohaterem tego spotkania. Trochę jestem niezadowolony z postawy Lamparda, ale przecież w ostatnim czasie bardzo dobrze grał Anglik.

DawidChelseaFan15.02.2013 08:29

Stojak121 zapewne tak jak ty chciałbym żeby Torres grał lepiej, ale napastnika ocenia się po skuteczności. Biorąc pod uwagę jego podania i to co robił dla drużny to też dostaje słabą ocenę. Dużo strat, nieudane dryblingi brak wygranych główek a strzały nie celne.
Niestety koleny słaby mecz w wykonaniu Fernadno :(

elderty15.02.2013 08:04

Hazard był najlepszy na boisku, nie Oscar, chociaż gdyby nie on mecz zakończyłby się remisem.