14.08.2022, 17:30

NextGen: Chelsea pokonuje Barcelonę!

dodał: Afin 20.02.2013 19:53 źródło: własne
Rezerwy

Zespół młodzików Chelsea grających w turnieju NextGen pokonał zespół Barcelony 0:2. Był to jedyny mecz tych zespołów, ponieważ w turnieju NextGen nie odbywają sie rewanże. Wygrana nie przyszła nam łatwo, ponieważ juz od 48 minuty Chelsea grała w osłabieniu po czerwonej kartce Hunte.

Pierwszy gol w meczu padł na chwile przed końcem piewszej połowy, bo dopiero w 43 minucie. Autorem bramki był niezawodny w tym sezonie Islam Feruz.

Już na poczatku pierwszej połowy czerwoną kartę zobaczył Hunte. Nie odbiło się to jednak wyraźnie na grze Chelsea i dalej bardzo dzielnie walczyła.

Ostatniego gola w meczu w 90 minucie zdobył Boga. Zawodnik Chelsea w polu karnym zachował sie niczym rasowy napastnik mijając zwodem dwóch zawodników Barcelony i strzelając obok bezradnego bramkarza Barcelony.

Aktualna ocena: 5

8831 wyświetleń | 34 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

krzysiek950621.02.2013 20:00

nasi trenerzy powinni sie wziąść i dawać szanse naszym młodzikom a nie kupować gwiazdki co nie dają z siebie nic dobrego

icemanCFC21.02.2013 19:41

brawo dla naszych mlodzikow.. farsa na kolanach ..<brawo>

kolorowy070621.02.2013 15:43

piekna wygrana sen o niezwyciężonej barsie runal wczoral piekna porazka z milanem i z naszymi mlodzikami tez porazka

kakuta4421.02.2013 14:52

Feruz <3 , barszelona ma najlepsza mldoziez na swiecie podobno...:D pokazali klase brawoo! podwojne lanie barszy było wczoraj.

chris190521.02.2013 14:04

@wieczorinho na chelsea TV, oprócz tego mecz pokazywał jeszcze oficjalny kanał Barcelony na youtube. Miał być też na eurosporcie, bo mają prawa chyba do 4 meczów 1/8 next gen, ale nie wiem co się stało.

KevinDB21.02.2013 13:40

Boga ma 15 lat ...

Marti61521.02.2013 12:31

Gratulacje dla młodzików , bo wczoraj zagrali naprawdę nieźle i jeśli utrzymają taką formę do końca turnieju , to kto wie czy go nie wygrają, choć w kolejnej rundzie mogą trafić na obrońcę tytułu Inter , ale z taką grą nikt nie będzie naszej młodzieży straszny. Wczoraj naprawdę świetnie zagrał Feruz oraz Boga i na miejscu Rafy w meczu z Boro sprawdziłbym obu , bo naprawdę są świetni i do tego młodzi.

lukaszcfc21.02.2013 10:42