26.03.2024 16:15

Mata: Widziałem już piłkę w siatce!

dodał: admin 11.03.2013 16:06 źródło: Blog Maty
Juan Mata

Po swoim cotygodniowym zapisku blogowym Juan Mata - co oczywiste - skupił się przede wszystkim na wczorajszym spotkaniu Chelsea z Manchesterem United. Pomocnik londyńczyków nie może pogodzić się z tym, że uderzona przez niego piłka w doliczonym czasie gry cudem została wybita przez bramkarza rywali.

Niemal widziałem futbolówkę w siatce, ale David ją zatrzymał... Co to było za dotknięcie jego stóp! Co za obrona! Chwilę po tym mecz się skończył pozostawiając nas z gorzkim smakiem. Nasza gra po stanie 0:2 była wyśmienita, byliśmy tak blisko, aby wygrać ten mecz.

Myślę, że z punktu widzenia kibica, to był wspaniały spektakl. Z punktu widzenia piłkarza na boisku to był intensywny mecz, zwłaszcza w drugiej jego połowie - naprawdę mi się podobał. Kiedy przegrywaliśmy 0:2 po pierwszych 12 minutach wydawało się, że to spotkanie będzie dla nas bardzo długie, ale nasz zespół nigdy się nie poddaje aż do ostatniego gwizdka i to pokazaliśmy.

Wróciliśmy do gry po strzeleniu dwóch wspaniałych goli autorstwa Edena i Ramiego i staraliśmy się zdobyć trzecią do samego końca spotkania. To był wspaniały powrót, ale teraz zagramy ponownie z Manchesterem United - tym razem na naszym stadionie. Pamiętam nasze zwycięstwo w Capital One Cup sprzed kilku miesięcy (5:4) - mam nadzieję, że i teraz możemy wygrać i dostać się do półfinału na Wembley tak jak w poprzednim sezonie.

Jestem pewien, że jako zespół przystąpimy z pełnym zaufaniem do rewanżowego meczu ze Steauą Bukareszt W Lidze Europy. Jesteśmy gotowi na nasz inny come-back po porażce na 1:0. Ze wsparciem kibiców możemy to zrobić! To musi być kolejny magiczny wieczór na Stamford Bridge.

JT2611.03.2013 22:59

Ajax wygrał u siebie 2-0 to dlaczego my nie możemy ?

8lampard11.03.2013 22:19

Bukareszt u nas piłki nie dotknie a z mu damy rade :))

icemanCFC11.03.2013 20:11

wygramy i przejdziemy dalej niema innej opcji.:D

Redbul11.03.2013 19:25

Gdyby nie kudłaty to pewnie byśmy już czekali na mecz z City...

kakuta4411.03.2013 19:11

Swietnie Juan topwoeidzial oby to byl kolejny magiczny wieczor na Stamford my poprostu musimy wyrgac w niedziele tez bedzie ciezko ale mysle ze damy rade wygrana w 2 meczach i przerwa na reprezentacje w dobrych humroach!

RoHunter11.03.2013 18:57

Ładna rozdzielczość zdjęcia, tak trzymać!

ashleycole311.03.2013 18:16

Fakt, jak to nie wpadło...
Mata zrobił wszystko idealnie - skleił bajecznie, przełożył Evansa jak dziecko, no i ten strzał...też dobry, tylko gdyby nie De Gea ;]

Kobiel611.03.2013 17:42

Ja to samo, już zadarłem się na cały dom ze szczęścia, a tu okazało się, że nie ma bramki. No trudno, oby w rewanżu się udało!