20.04.2024, 18:15

Nigeria i Senegal na remis

dodał: Frankie 23.03.2013 22:12 źródło: chelseafc.com
Victor Moses

Dziś, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata swoje mecze rozgrywała Nigeria i Senegal. Pełne 90 minut spotkania rozegrał John Obi Mikel, a drugi z reprezentantów ?Super Orłów? ? Victor Moses, opuścił boisko tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu gry.

Mecz Nigerii z Kenią zakończył się podziałem punktów (1:1), lecz zagwarantował on zdobywcy Pucharu Narodów Afryki pozostanie na pierwszym miejscu w grupie. Zespół Mikela i Mosesa po trzech rozegranych spotkaniach, zainkasował 5 puntków.

W drugim meczu Senegalu z Angolą zakończonym tym samym wynikiem, 13 minut spotkania rozegrał Demba Ba. W tym wypadku remis również nie zaszkodził Senegalczykom w dalszym piastowaniu pozycji lidera grupy J.

1475 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

8lampard27.03.2013 15:10

Moses lepszy od Mikela

11krystian199625.03.2013 15:38

a Demba nie grał od piwerwszej tak to więcej by ugrali Ale że nigeria nie wygrała szok

icemanCFC24.03.2013 19:08

szkoda ze nie gral demba od 1minuty.. ale trudno..:|

ferto24.03.2013 18:03

szkoda ze nigeria nie wygrala

hamm3rfall66624.03.2013 12:42

Moussa Sow, Papiss Cisse, Demba Ba, Dame N'Doye i Mame Biram Diouf, Senegal naprawdę ma w kim przebierać jeśli chodzi o napastników.

Lobas24.03.2013 10:24

Z tego co ja się orientuję, to reprezentacja Senegalu zazwyczaj wolała Cisse od Demby. nawet wtedy gdy Ba wymiatał w Newcastle.

radon24.03.2013 07:56

Byłem pewny, że Nigeria wygra mecz z Kenią. Jednak najważniejsze, że nasza dwójka zagrała mecz i z tego co mi wiadomo nie odnieśli żadnych kontuzji.

K4M1LCFC9724.03.2013 00:44