20.04.2024, 18:15

Remis w meczu na Stamford

dodał: Rasheed 25.03.2013 22:29 źródło: własne
David Luiz

Prowadzona przez Luisa Felipe Scolariego reprezentacja Brazylii zremisowała ze znajdującą się pod pieczą Fabio Capello narodową kadrą Rosji. W przed chwilą zakończonym spotkaniu, które odbyło się na Stamford Bridge w Londynie, padł remis 1:1.

Pełne 90 minut rozegrał w tym spotkaniu David Luiz - tym razem już bez opaski kapitańskiej, którą dzierżył Thiago Silva. Od pierwszej minuty wybiegł na boisko także Oscar, który jednak został później zmieniony przez Hulka. Z powodu kontuzji zabrakło natomiast Ramiresa.

W spotkaniu tym mieliśmy do czynienia z dwoma "comebackami" ludzi związanych wcześniej z Chelsea - na Stamford Bridge powrócił przecież Scolari, a w barwach reprezentacji Rosji zagrał dzisiaj Yuri Zhirkov, swego czasu zwany "rosyjskim Ronaldinho".

Bramkę dla podopiecznych Capello zdobył gracz Zenitu Wiktor Fajzulin, natomiast do wyrównania doprowadził król strzelców poprzedniego sezonu w brazylijskiej Serie A, gracz mistrza kraju Fluminense - Fred.

3487 wyświetleń | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

icemanCFC26.03.2013 19:29

szkoda ze nie ogladalem meczu..:) no i szkoda ze brazylia nie wygrala..

ferto26.03.2013 17:41

Brazylia nie pokazuje sie z najlepszej strony

11krystian199626.03.2013 17:03

a pomyśleć ze kiedyś ruskie nie mieli szans z Brazylią za czasów Ronaldinho, Carlosa, Ronaldo itd.

radon26.03.2013 16:18

Spodziewałem się, że Brazylia zagra bardzo dobrze i rozniesie Rosję. Jednak Rosja zagrała dobre spotkanie dzięki czemu ten mecz towarzyski zakończył się podziałem punktów.

papsi199626.03.2013 14:42

Spodziewałem sie wiele więcej po Brazylii średnio zagrali myślałem że spokojnie wygraja z Rosja .

Aguleczek9426.03.2013 13:22

Brazylia znów nie powaliła na kolana. Oby do MŚ 2014 się zgrali i złapali formę.

Karko26.03.2013 09:40

Mam nadzieje, że Ramires wróci na mecz z United..
Brazylia ledwo remis z Rosją.. ;d

karolissimus123426.03.2013 08:52

fajny meczyk :)

BigWhiteBuffalo26.03.2013 06:59

Yuri Zhirkov<3 szkoda, że już go z nami nie ma :<

ashleycole325.03.2013 22:59

Kto by sie spodziewał, że to Fred przejmie obowiązki strzelania goli w rep Brazylii ;]