Arsenal vs Chelsea
23.04.2024, 21:00

Telewizyjny tydzień z Chelsea

dodał: Rasheed 28.03.2013 10:23 źródło: własne

Canal + Gol, Orange Sport, TVN Turbo - posiadacze tych kanałów mogą mieć zapewniony spokój na najbliższy tydzień. Nie będą bowiem musieli szukać zacinającej się, działającej w wątpliwej jakości transmisji w internecie. Mecze "The Blues" obejrzą usadowieni w wygodnej pozycji w salonie.

Niebieską podróż rozpoczniemy w sobotę 30 marca o godzinie 15:55. Transmisją meczu So'ton - Chelsea zajmie się Canal+ Gol. "Niebiescy" zagrali już w tym sezonie jeden pucharowy mecz na stadionie rywala, wygrywając 5:1. Dwa gole strzelił wtedy debiutujący w barwach Chelsea Demba Ba.

Zaledwie dwa dni później, bo już 1 kwietnia Chelsea powróci na Stamford Bridge, aby w ramach powtórzonego ćwierćfinału FA Cup zagrać z Manchesterm United. Na Old Trafford po fatalnej pierwszej połowie i porywającej drugiej, "The Blues" zremisowali z gospodarzami 2:2 i teraz stoją przed dużą szansą na zrewanżowanie się. Początek transmisji o godzinie 13:10 w telewizji Orange Sport.

Kilka dni przerwy i znów będziemy oglądać naszą niebieską brać podejmującą na Stamford Bridge tym razem rywala z odległej Rosji - czeka nas bowiem pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Europy. Mecz ten odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 21:00. Zmagania naszych ulubieńców można będzie obejrzeć na antenie TVN Turbo.

5774 wyświetlenia | 29 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

kakuta4429.03.2013 21:36

Jutro mecz na necie w poniedzialek do kumpla a w czwartek juz u siebie w Tv :) tak można sobie zyc :) .'Mam nadzieje ze wygramy wszystkie mecze

PrezesKolorado29.03.2013 08:15

Dodajcie jeszcze że dziś na Eurosporcie jest mecz NextGen Series (Chelsea vs Arsenal) i jeżeli dobrze pójdzie to w poniedziałek zagramy w finale tych rozgrywek, także transmitowanym w kanale Eurosport ;) Piękny tydzień <3

11krystian199628.03.2013 20:51

DAmy radę wygrać wszystko

icemanCFC28.03.2013 19:25

super napewno se popatrze..:D :D

surmi28.03.2013 18:54

wszystko pięknie ładnie mogę zobaczyć na spokojnie mecze szkoda że tak często muszą grać to na pewno odbije się na ich formie !

ashleycole328.03.2013 18:30

Ide zapisać w kalendarzu, bo to niespotykany widok, szczególnie w tym sezonie.

Hubert01028.03.2013 17:00

No to czekamy do soboty, zaliczyć trzy zwycięstwa pod rząd to będzie coś pięknego :)

Lamps9028.03.2013 16:23

Niewiem czy 3 porażki to dobrze

Chyba nie...

AdrianoG28.03.2013 14:33

Mam te trzy programy :)

Jutro na Eurosporcie 2 jest mecz Next Gen Series - Chelsea (Anglia) - Arsenal (Anglia)

WicioCFC28.03.2013 14:12