aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: Milin 28.04.2013 15:57 źródło: własne

Londyńska Chelsea pokonuje Swansea City 2:0. Bramki, która zapewniają Chelsea 3 punkty strzelili Brazylijczyk Oscar oraz niezawodny w ostatnich nie dniach, nie tygodniach, nie miesiącach, ale latach, Frank Lampard .

Pierwsza groźna akcja miała miejsce w 6 minucie. Eden Hazard zdecydował się na strzał z 20 metrów, ale Vorm pewnie złapał piłkę.

W 13 minucie z rzutu wolnego uderzał Juan Mata, jednak trafił tylko w mur. 3 minuty później Demba Ba mocno uderzał z ok 25 metrów, ale jego strzał lewą nogą obronił bramkarz Swansea.

W 21 minucie Frank Lampard zastąpił kontuzjowanego Ramiresa. Jego wejście spowodowało lekką poprawę gry Niebieskich - Frankie zagrał kilka ładnych prostopadłych podań do swoich partnerów z ataku.

Do 40 minuty oglądaliśmy wyrównane spotkanie. 41 minuta to strzał głową Cahilla po centrze z rzutu rożnego, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Vorma.

Chelsea strzeliła bramkę na 2 minuty przed końcem pierwszej połowy. Podanie Terry'ego przedłużył Lampard, footballówka trafiła do Oscara, a po chwili już zatrzepotała w siatce. Ładny strzał w długi róg naszej '11' daje nam prowadzeni.

Nie minęły 3 minuty, a było 2:0. Juan Mata został sfaulowany przez Brittona. Rzut karny pewnie wykorzystał Frank Lampard.

Druga połowa rozpoczęła się dosyć spokojnie. W 48 minuice Pablo Hernandez oddał bardzo mocny strzał, jednak na nasze szczęście był on tak samo mocny, jak niecelny.

W 50 minucie bardzo groźnie uderzał Frank Lampard, jednak Vorm mimo problemów poradził sobie ze strzałem Anglika. Nie minęły 2 minuty, a goalkeeper gości ponownie wykazał się instynktem bramkarskim - dobre podanie od Luiza do Ba i strzał Senegalczyka, ale bramki na 3:0 dalej nie było.

56 minuta to groźny strzał Pablo w krótki róg bramki Cecha i dobra interwencja naszego bramkarza. Po godzinie gry powinno być 3:0 dla Niebieskich. Świetna akcja Hazarda, który minął 2 rywali i podał do niepilnowanego na 16 metrze Ba, jednak jego strzał ponownie obronił Vorm.

Na odpowiedź Swansea nie trzeba było długo czekać - błąd Lamparda i De Guzman przejmuje piłkę, ale gubi ją przed polem karnym. Chwilę później groźnie uderza Michu, ale był gdzie być powinien John Terry.

W 65 minucie po raz kolejny szczęścia próbował Demba Ba, ale ponownie nic z tego nie wyszło - po strzale Senegalczyka The Blues wywalczyli jedynie corner.

W 67 minucie Dyer zmienił Routledge'a, a 2 minuty później Shechter zastąpił Brittona. W 73 minucie Lampard kapitalnie podał na 11 metr do Maty, który po chwili oddał strzał/dośrodkowanie, który jeszcze próbował przeciąć Demba Ba. Ponownie piłka ląduje obok słupka.

80 minuta to genialne podanie Maty do Lamparda, jednak równie dobre wyjście z bramki Vorma. Chwilę potem Davies zmienił Taylora.

W 84 minucie przed kolejną, 7 już szansą stanął Demba Ba. Petr Cech wybija piłkę z własnego pola karnego, tą przejmuje Ba i bez zastanowienia uderza na bramkę Vorma, ale prosto w bramkarza Swansea.

W 90 minucie oba zespoły miały po jednej dobrej okazji - najpierw Dyer uderzał w krótki róg Cecha, ale ten wyłapał piłkę, a później Mata próbował rogalem trafić do bramki Vorma, ale jego strzał minął słupek bramki.

Chelsea wygrywa 2:0 i ma 2 punkty przewagi nad 4 Arsenalem, który rozgrywa już swój mecz z Manchesterem United. Przewaga nad Tottenhamem wynosi 3 punkty, a w perspektywnie wciąż jest bezpośredni mecz na Stamford Bridge.

Chelsea - Swansea 2:0 (2:0)
Oscar 43, Lampard 45+2 (p.)

8216 wyświetleń | 29 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

mymo1901.05.2013 19:35

Franki <brawo> <brawo>

11krystian199629.04.2013 18:01

Kurde no już tak niedużo brakuje to pełni szczęścia jakby strzelił Frank w finale LE zwycięskiego 203 gola ale byłbym szczęśliwy

surmi29.04.2013 10:51

pięknie Lampard jeszcze 2 gole i jesteś miszczu ! co do meczu bardzo dobrze rozegrany pod dużą kontrolą the blues ! taktycznie zagraliśmy super więc oklaski w stronę Beniteza !

gmao29.04.2013 07:55

meczyk bardzo fajny, znowu widać bardzo mało podań do napastnika, wprawdzie Ba zepsuł dwie piłki, ale kilka razy machał łapkami by mu podali, ogólnie na plus

ashleycole328.04.2013 22:58

Kolejny mały krok w kierunku TOP4 wykonany. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Kontrolowaliśmy gre, stworzyliśmy kilka okazji. Defensywa dzisiaj solidna.

Cech - nie przypominam sobie jakiegoś strzału Swansea, który zagroził by Petrowi. Czyste konto na plus ;)
Obrona ogólnie zagrała niezłe zawody.

Ramires (Lampard)-Luiz - do momentu kontuzji Rami nieźle sie prezentował, wg mnie to on lepiej pasował do pary z Luizem. Często asekurował Davida, gdy ten drugi bawił sie w Luizinho. No ale na konto Lampsa leci gol i asysta. Jeszcze tylko 2. Tylko i aż...

Mazacar - dziś jak rzadko kiedy najlepszym ogniwem tej trójki był wg mnie Oscar. Nawet Hazard jakoś częściej z nim grał niż z Matą. Kilka razy Oscar odnalazł sie w klepce w polu karnym. Był pod grą, to ważne. Do tego gol otwierający wynik. Zdarzały sie też momenty, w których irytował (niecelne podania, niudane dryblingi), ale ogólnie występ na plus. Hazard i Mata jakby słabiej, Brazylijczyk bardziej podobał mi sie w tym meczu, co często sie nie zdarza. Juan sprawił sobie mały prezencik na urodziny, bo chyba można zapisać Hiszpanowi asyste przy golu Lamparda.

Ba - średni mecz Senegalczyka. Był pod grą, kilka efektownych klepek z pomocnikami, no i te jego strzały - miał okazje ale gola nie udało sie zdobyć, szkoda.

K4M1LCFC9728.04.2013 22:38

Brawo kochana CFC !! Małymi kroczkami po top 4 oby ttak dalej

kakuta4428.04.2013 21:34

MEcz byl dobry w naszym wykonaniu uwazam nawet ze bardzo dobry troche szwamkowala skutecnzosc ale i tak 2 bramki i najwazniejsze zero z tyłu tak to byl dobry mecz Chelsea za tydzien united niestety kazdy wie jakie musimy im dac powitanie :/ robiąc szpaler bo inaczej wyjdziemy na buców.Lecz mam nadziee ze na boisku wywalczymy swoje 3 pkt nam sa bardziej potrzebne.A to bedzie takze mecz o prestiz .

radon28.04.2013 20:58

Mecz może nie był jakiś znakomity w naszym wykonaniu. Jednak najważniejsze, że 3 punkty trafiły do nas. Bardzo cieszy mnie, że Lampard traci już tylko jedną bramkę by zrównać się z rekordem.

krzysiek950628.04.2013 20:29

jak dla mnie to mecz był bardzo dobry i taką jedynastke bym chciał widzieć w przyszłym sezonie no może zamiast ba lukau

Karko28.04.2013 19:16