27.04.2024, 21:00

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: Milin 05.05.2013 17:32 źródło: własne

Chelsea londyn zdobywa Old Trafford! Po kontrze w końcówce meczu i strzale Juana Maty piłka odbiła się od nogi Jonesa i wpadła do siatki. The Blues wywożą z niezwykle trudnego terenu w Manchesterze pełną pulę!

Pierwsza groźna akcja miała miejsce w 3 minucie. Piłkę na lewym skrzydle otrzymał Juan Mata i zacentrował do Demby Ba, jednak Senegalczyk nie był w stanie uderzyć w światło bramki.

W 7 minucie gola próbowali zdobyć najpierw Cesar Azpilicueta, a następnie Demba Ba, ale w żadnym przypadku piłka nie była uderzona w światło bramki.

W 14 minucie Chelsea wyprowadziła wydawałoby się zabójczą kontrę. Piłkę w okolicy koła środkowego otrzymał Oscar i wykorzystując błąd Jonesa popędził na bramkę Lindegarda po czym huknął na bramkę Duńczyka. Footballówka przeleciałą między nogami Vidica, ale po interwencji goalkeepera trafiła najpierw w słupek, a potem do koszyczka bramkarza.

W 17 minucie Chelsea ponownie miała szansę na gola, ale po podaniu Maty przed pole karne Victor Moses uderzył Panu Bogu w okno.

W 28 minucie mocno uderzał Lampard, ale trafił prosto w Lindegarda. 8 minut później próbował strzelać Juan Mata, ale zbyt anemicznie, aby wyprowadzić Chelsea na prowadzenie.

41 minuta to dobre wejście w pole karne Jonesa i płaska centra w pole karne. Na nasze szczęście Cech przejął piłkę. Chwilę później groźnie z 30 metrów uderzał Luiz, ale piłka ponownie minęła słupek bramki Manchesteru.

W 43 minucie powinno być 1:0 dla United. Giggs będąc na lewym skrzydle zagrał genialną prostopadłą piłkę do van Persie'go, ale strzał Holendra minimalnie minął bramkę Cecha. W odpowiedzi groźnie z przed pola karnego uderzał Oscar, ale jego strzał minął bramkę o dobry metr.

W końcówce piłkarze obydwu zespołów ruszyli do ataku. Ładna wymiana piłek na prawej stronie boiska i centra Valenci do Giggsa, która wyprzedził Azpilicuetę, ale strzał Walijczyka minął bramkę.

W 45 minucie Nemanja Vidić znalazł się na lewym skrzydle i dośrodkował idealnie do van Persie'go, ale ten strzelił jedynie w Cecha.

Arbiter nie doliczył ani minuty i chwilę potem zakończył pierwszą część meczu i chyba dobrze, bo widać było, że United się rozkręcali.

W 50 minucie Moses zagrał płaską piłkę w pole karne do Demby Ba, który nie zdołał jednak skierować piłki do siatki. Minutę później Ryan Giggs faulował w bocznym sektorze boiska Davida Luiza, jednak Howard Webb wskazał tylko na aut.

Chwilę później Giggs faulował Luiza tuż przy linii bocznej pola karnego, ale arbiter wskazał tylk ona aut. 6 minut później Mata ładnie podał do Lamparda, ale strzał Anglika minął bramkę United.

67 minuta to strzał z rzutu wolnego Juana Maty, ale tylko w mur. Chwile potem Buttner z Rooney'em zastąpili Cleverley'a i Andersona.

W 73 minucie Rooney ładnie główkował, ale piłka przeleciała nad bramką Cecha. 4 minuty później Lampard bardzo dobrze dośrodkował do Maty, ale ten był minimalnie spóźniony i nie sięgnał piłki. Chwilę wcześniej na boisku zawitał Fernando Torres, zmianiając Victora Mosesa.

W 80 minucie Rafael wpadł z piłką w pole karne i płasko zacentrował, ale ofiarna interwencja Ivanovica zapobiegła utracie gola przez Chelsea.

W 83 minucie Luiz idealnie uderzył z rzutu wolnego... ale idealnie jak na rzut wolny z 30 metrów. W rzeczywistości piłka minęła bramkę Lindegaarda.

2 minuty później Webb ukarał Luiza za komentarze pod adresem arbitra. Brazylijczyk nie zgadzał się z decyzją Anglika w związku z rzutem z autu dla United.

W 87 minucie Chelsea wyszła na prowadzenie - Czyściutki odbiór Ramiresa, który popędził pod pole karne United i piętką podał do Oscara. Brazylijczyk natychmiat oddał ją Macie na lewej stronie boiska, a ten uderzył na bramkę Lindegaarda. Footballówka otarła się o nogę Jonesa i odbiła się od słupka, wpadając po chwili do bramki.

88 minuta to czerwona kartka dla Rafaela za brutalny atak na nogę Luiza. Wydaje się jednak, że czerwona kartka to zbyt surowa kara dla Brazylijczyka, który był wyraźnie spóźniony i kopnął swojego rodaka.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i po 4 doliczonych minutach arbiter zakończył mecz. Chelsea potrzebuje już tylko zwycięstwa nad Tottenhamem w środę, aby być pewna awansu do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Manchester United - Chelsea 0:1 (0:0)
Jones (o.g.) 87

14697 wyświetleń | 67 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

CRRIBS07.05.2013 10:43

Tak samo Chelsea może się tłumaczyć że nie stosowała frontalnego ataku od początku bo nie chciała się odsłonić a piłkarze sami podkreślają że te 2 mecze traktują jak finał, więc nie gadaj tu głupot że United przegrało bo wyszło rezerwowym składem, aha czyli kim dokładnie ? oprócz cleverleya i Andersona byli piłkarze którzy grają regularnie, Chelsea was zdominowała, wygrała lepsza drużyna, cel został osiągnięty a wy spinajcie dupe jak zawsze po porażce.

Marti61506.05.2013 20:40

Dobry mecz i co ważniejsze 3 pkt. Te punkty dają komfort przed meczem z Tottenhamem i ewentualne zwycięstwo da The Blues LM i będzie można się skupić na finale Ligi Europejskiej.

Szafirowy06.05.2013 20:08

SAMOBÓJ? To był samobój?! -.-

Bosman06.05.2013 19:16

LoveManchesterUnited1878
No właśnie zasadniczo nie wiem o co tak spinają się kibice MU, porażka nigdy nie jest przyjemna, ale w końcu i tak macie mistrzostwo, my jesteśmy bliżej zakończenia sezonu na 3 miejscu, a nie sądzę, żeby bardziej zależało Wam na tym, żeby to Arsenal był przed nami :)

LoveManchesterUnited187806.05.2013 19:03

Witam kibiców Chelsea . Nie logowałem się na waszą stronke by was tu obrażać lub coś . Chciałem sie odnieść co do meczu . Wygraliście bo United nie zagrało podstawowym składem ;) Ale brawo do Juana Maty , zajebisty grajek ;) To co odwalił David Luiz jest wręcz śmieszne i chyba też tak sądzicie , spoglądając na to nie przez pogląd za klubem . My mamy mistrza , trudno , porażke trzeba przyjąć na klate . pozdro z Czerwonego Manchesteru ;)

Karko06.05.2013 18:42

Piękne zwycięstwo. W United bardzo ciężko wygrać. :)

Chelsea11106.05.2013 17:43

Bravo Chelsea

ColeowyZelek06.05.2013 16:53

Nie wiem czemu,ale to zwycięstwo było dla mnie chyba największym w sezonie...

All3rT806.05.2013 15:33

hahah obstawiłem 3-0 dla chelsea za 10.. i dostałem jeszcze 3 bo wygrali 1 - 0 heheh xd kocham tę drużyne powalczmy o to 2 miejsce z man.city

bartosz81606.05.2013 14:43