20.04.2024, 18:15

Hat-trick Lukaku z Manchesterem United!

dodał: Milin 19.05.2013 19:18 źródło: własne
Romelu Lukaku

Co ten chłopak wyprawia? Belgijski napastnik West Bromu, do którego jest wypożyczony z Chelsea, Romelu Lukaku zepsuł pożegnalny mecz Sir Alexa Fergusona i dzięki hat-trickowi zapewnił swojej drużynie remis z ekipą Manchesteru United. Co więcej, był to remis aż 5:5!

Manchester dość szybko objął prowadzenie - najpierw w 7 minucie do siatki WBA trafił Kagawa, a 2 minuty później do własnej bramki piłkę wpakował Olsson. Po pół godzinie gry na 3:0 podwyższył Alex Buttner.

Na chwilę przed przerwą gola na 1:3 strzelił Morrison, jednak nawet wtedy niewielu kibiców WBA wierzyło, że spotkanie zakończy się remisem.

W przerwie Clarke wpuścił na boisko Lukaku, a ten odpłacił się w najlepszy możliwy sposób - zdobył kontaktową bramkę już po 4 minutach. Piłkę stracił Jones, Romelu popędził na bramkę Lindegaarda i trafił do bramki, choć trzeba przyznać, że ze sporą pomocą Andersa.

W 53 minucie van Persie podwyższył na 4:2.Po nieco ponad godzinie gry na 5:2 podwyższył Chicharito. Jednak West Brom się nie poddał i zdołał odrobić straty.

Najpierw w 81 minucie Rosenberg podał na wolne pole do Lukaku, który ładnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę, a później, jeszcze w tej samej minucie Jones asystował przy bramce Mulumbu.

Nie był to jednak koniec emocji - w 86 minucie podczas zamieszania w polu karnym United najsprytniejszy okazał się ponownie Lukaku, który zapewnił swojej drużynie remis z Manchesterem United, tym samym nie pozwalając im osiągnąć granicy 90 punktów.

Dla Romelu była to już 17 bramka w lidze w tym sezonie. Jeśli on nie dostanie w przyszłym sezonie szansy, to będzie to ogromna sensacja.

Skrót meczu można znaleźć pod TYM linkiem.

WBA - Manchester United 5:5 (1:3)
Morrison 40, Lukaku 50, 81, 86, Mulumbu 81 - Kagawa 6, Olsson 9 (o.g.)  Buttner 30, van Persie 53, Hernandez 63

8255 wyświetleń | 43 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

CaM20.05.2013 16:05

po co wydawac kilkadziesiat mln jak mamy taki talent pod ręką :)

8lampard20.05.2013 14:46

nie trzeba nikogo kupować tylko sprowadzić Lukaku

maroog20.05.2013 07:48

Romelu Niszczyciel!! On MUSI grac dla nas w przyszłym sezonie, prawdziwy magik!

CzarnyCFC19.05.2013 23:55

Się chłopak rozstrzelał. Wypożyczenie go na kolejny sezon będzie głupotą. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo jak będzie strzelał w Chelsea. Zobaczcie co Demba robił w Newcastle a teraz nie jest już taki bramkostrzelny. Oczywiście obym się mylił.

ivvan19.05.2013 23:34

Mam nadzieję, że ten chłopak wróci do CFC :) . Według mnie szkoda 50 milionów na Cavaniego. Torres teraz już na dobre się rozstrzelał. Do tego jest Ba i Lukaku. Jak dla mnie starczy. Zobaczymy co na to powie Mou.

kakuta4419.05.2013 23:28

Jesli nie dostanie szansy to bedzie sensacja? Moim zdaniem to będzie kompromitacja dla klubu.

ashleycole319.05.2013 23:07

Kocur, wracaj gościu na Stamford !

A w C+ pewnie sobie w brody plują, że puścili mecze Tottenhamu i Arsenalu zamiast strzelaniny na The Hawthorns, ostatniego meczu Fergusona na dodatek ;]

Manix19.05.2013 23:05