20.04.2024, 18:15

Pogrom w Rio, 4 bramki Torresa

dodał: Zhirkov 20.06.2013 23:22 źródło: goal.pl
Cesar Azpilicueta

Hiszpania pokonała Tahiti 10-0 (4-0) i objęła prowadzenie w grupie B Pucharu Konfederacji. Cztery gole strzelił Fernando Torres, trzy bramki zdobył David Villa, dwie David Silva, a jedno trafienie zaliczył Juan Mata.

Już w piątej minucie wynik spotkania otworzył Torres, wykorzystując złe ustawienie bramkarza Tahiti i strzelając pierwszego gola. Co ciekawe, przez kolejne minuty wynik nie ulegał zmianie. Dopiero po niespełna dwóch kwadransach bramkę na 2:0 zdobył David Silva.

Grający bez jakiejkolwiek presji Hiszpanie potrzebowali zaledwie kilku minut, by dobić swojego rywala. W 33. minucie swojego drugiego gola zdobył Torres, po dograniu Juana Maty przerzucając piłkę tuż nad bramkarzem rywali.

Kolejne dwie bramki przypadły natomiast w udziale Davidowi Villi. Napastnik Barcelony zdobył ostatniego gola przed przerwą, a następnie otworzył worek z bramkami w drugiej połowie spotkania. Następnie - w przeciągu kilkunastu minut - zarówno Villa, jak i Torres skompletowali hat-tricka. Sztuka ta udała się najpierw napastnikowi Chelsea, który wykończył akcję Jesusa Navasa. Gdy do siatki w 64. minucie trafił też Villa, Hiszpania prowadziła już 7:0.

Piłkarze Vicente del Bosque nie oszczędzili swoich rywali i w końcowych 25 minutach zdobyli kolejne trzy gole. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdyby rzutu karnego nie zmarnował Torres. Napastnik Chelsea zakończył ostatecznie mecz z czterema golami na koncie, a oprócz niego na listę strzelców wpisali się jeszcze Juan Mata i David Silva.

kolorowy070622.06.2013 14:02

moze torres zdobedzie kolejny tytul do swojej kolekcji jak jeszcze pare goli strzeli to moze zostanie krolem strzelcow tego turnieju

FerTorres22.06.2013 11:33

surmi na pewno oglądałeś ten sam mecz?

FerTorres22.06.2013 11:31

achleycole3 po co zle piszesz o torresie?
Jak go nie lubisz to tak jak byś nie lubił ważnej części chelsea. Prawdziwy fan clubu powinien min. szanować każdego zawodnika

Thorus21.06.2013 21:54

Przestańcie już o tym Torresie, bo to robi się już nudne. Fernando nie jest jedynym graczem Chelsea grającym w reprezentacji Hiszpanii.

surmi21.06.2013 17:55

ale Torres nie strzelił karnego więc jednak swój akcent pozostawił nie no a tak na serio nie ma się z czego cieszyć poziom rywala nie był wymagający ... a najgorsza para na boisku to Villa z Torresem ewidentnie nie chcieli ci panowie grać ze sobą i sobie podawać nie wiem z czego to wynika może chcieli za bardzo się pokazać ...

Alkadias21.06.2013 17:37