20.04.2024, 18:15

Petr: Szybka reakcja

dodał: admin 02.08.2013 14:50 źródło: chelseafc.com
Petr Cech

W dzisiejszym meczu z Interem Petr Cech popisał się jedną kapitalną interwencją ratując zespół przed utratą gola po strzale Rodrigo Palacio, kiedy to piłka zmierzała w górny róg bramki.

Musiałem szybko zareagować i zrobiłem jedyną właściwą rzecz w tamtym momencie. Muszę być z tego zadowolony, ponieważ w tamtym czasie prowadziliśmy 1:0 a gdyby padła bramka wyrównująca, mecz przybrałby inne oblicze - mówi bramkarz Chelsea.

Druga połowa meczu była już całkiem inna, ponieważ Inter grał w osłabieniu po tym, jak z boiska wyleciał ich zawodnik z czerwoną kartką - z kolei my dysponowaliśmy też piłkarzami, którzy grali z nami po raz pierwszy po ostatnim sezonie.

Pozostali gracze trenują ze sobą już przez trzy tygodnie, przez co są w lepszej kondycji od tych, którzy dołączyli do nas dopiero teraz. Fajnie, że pokazali się przez 30 czy 45 minut. Nie mieliśmy kontuzji, wygraliśmy mecz, więc to spotkanie okazało się dla nas pozytywne
- dodaje Petr Cech.

Jak się okazuje, wśród kibiców w Indianapolis znalazł się również i taki, który do złudzenia przypominał samego Petra.

Widziałem go w zbliżeniach na telebimie, to było całkiem zabawne. Stadion był fantastyczny, znajdujemy się w Waszyngtonie gdzie mamy wszystko czego potrzebujemy aby się rozwijać, przed nami New Jersey i Miami.

2963 wyświetlenia | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

11krystian199604.08.2013 11:01

pięknie obronił Cechu najlepszy bramkarz na świecie

surmi03.08.2013 20:33

Cech nie miał zbyt wiele do roboty ale gdy doszło do takich momentów gdzie trzeba było się wykazać Czeski bramkarz nas nie zawodził czyli forma u Cecha jak zwykle stabilna i wysoka !

kakuta4403.08.2013 10:36

Ciekawe czy mocne upały są w USA.No ale chyba duzomniejsze niz w Azji.To o czym Petr wspomniałnie ma zadnej kontuzji i najlepiej aby tak zostało do końca.

ashleycole303.08.2013 00:36

Hee, no ładnie wyciągnął strzał Palacio ;]

PhilWarker02.08.2013 20:32

Oglądałem mecz live i nie umiałem uwierzyć jak Cech to wyciągnął. Taki bramkarz to prawdziwy skarb. Za to Mark jest dobry, lecz wydaję się być nie pewny.

Aguleczek9402.08.2013 17:56

Cech jak zawsze niezawodny :)

dudek702.08.2013 17:51

ma ktoś linka do całego meczu ? z góry dzięki :)

WicioCFC02.08.2013 17:26

Nie pierwsza i nie ostatnia taka interwencja.

karolissimus123402.08.2013 16:26

Jest świetnym bramkarzem i solidną częścią drużyny. Miejmy nadzieje,że w sezonie bedzie spisywał się równie dobrze.

Karko02.08.2013 16:12

Brawo Cech, szkoda, ze jej nie widziałem.