20.04.2024, 18:15

Ancelotti: Mecz z Milanem lub Chelsea będzie czymś specjalnym

dodał: BlueWojteK 04.08.2013 09:17 źródło: realmadrid.com
Carlo Ancelotti

Wiadomo już, że w finale Guiness Cup zagra Real Madryt prowadzony przez Carlo Ancelottiego. Drugim finalistą będzie ktoś z dwójki Chelsea-Milan. Dla włoskiego szkoleniowca będzie to spotkanie z jedną ze swoich byłych drużyn, z którymi odnosił duże sukcesy.

Jednak najpierw Włoch wypowiedział się na temat półfinałowego meczu z Evertonem, gdzie 'Królewscy' wygrali 2:1. Swoją nienajlepszą grę Ancelotti uargumentował zmęczeniem.

Musimy grać lepszy futbol. Mogliśmy być lepsi, szczególnie w pewnych obszarach boiska, a zwłaszcza w drugiej połowie. Jednak jest to zrozumiałe ze względu na nasze duże zmęczenie - mówi Carletto.

Pierwsza połowa była dobra, bowiem zdobyliśmy dwa gole. W drugiej było ciężej, bo to był nasz drugi mecz w ciągu dwóch dni. Jednak w tym momencie w sparingach najważniejsze jest, aby nie odnieść żadnej kontuzji.

Następne spotkanie będzie szczególne. Każdy z tych rywali będzie dobrym przeciwnikiem - zakończył Ancelotti.

4345 wyświetleń | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

11krystian199605.08.2013 21:17

to jednak mecz z Chelsea i Mourinho już po krótkim czasie się będzie mierzył z nimi

Matazinho05.08.2013 00:27

Najprawdopodobniej z CHELSEA <papa>

SuperFrank04.08.2013 21:33

Jose zna Real jak własną kieszeń a i Carlo zna doskonale Chelsea bo z wieloma zawodnikami miał okazje pracować.Byłby to wspaniały finał ale najpierw na drodze mamy Milan który też trzeba pewnie pokonać.

icemanCFC04.08.2013 20:07

bylo by super.. ale z milanem nie bedzie latwo..:)

radon04.08.2013 18:45

Myślę, że dla Carlo raczej obojętne jest z kim zmierzy się w finale. Z pewnością czuję podekscytowany, że może rozegrać mecz z jedną z byłych drużyn, które prowadził. Mam nadzieję, że Ancelotti zmierzy się z drużyną The Blues.

Niksanek04.08.2013 18:23

Dlaczego gol Evertonu po rzucie rożnym z Realem nie został uznany?

WicioCFC04.08.2013 14:19

Najpierw trzeba przejść Milan, a to nie będzie łatwe.

ashleycole304.08.2013 13:43

Wiadomo, w końcu zagra przeciwko jednemu ze swoich byłych zespołów, które dawniej prowadził.
Mam nadzieje, że Mourinho też bedzie miał ku temu okazje w finale Guinness Cup ;)

kakuta4404.08.2013 12:37

Tak jakby Carlo lekcewazyl Everton przeciez zajeli wysokie 6miejsce w lidze byli nad liverpoolem to o czymś swiadczy.
Raczej stosunki miedzy Carlo a Chelsea nie są tak złe jak Jose z Realem :D .

BoysNoize04.08.2013 12:08

Acelotti chce być jak Mou i zdobywać mistrzostwa w 3 najsilniejszych ligach świata. Real póki co nie zachwyca i powinniśmy to wykorzystać.