Chelsea vs Tottenham
14.08.2022, 17:30

Allegri: Krok do przodu

dodał: BlueWojteK 05.08.2013 09:40 źródło: forzaitalianfootball.com

Włoski szkoleniowiec Milanu, Massimiliano Allegri uznał, iż mimo porażki z Chelsea jego drużyna wykonała krok do przodu od ostatniego spotkania przegranego z Manchesterem City aż 5:3. Dziś 'Rossoneri' ulegli 'Niebieskim' 2:0 po golach Kevina de Bruyne oraz Andre Schurrle.

To był dobry mecz przeciwko tak ważnej drużynie, jak Chelsea. Nie zaczęliśmy najlepiej, bo to rywal pierwszy strzelił bramkę. Ale ogólnie chłopcy nie grali tak źle. Mamy jeszcze wiele rzeczy do poprawienia, ale w stosunku do poprzedniego starcia był to krok do przodu - stwierdził Allegri.

Jest ważne, aby takie mecze rozgrywane na wysokim poziomie pomogły nam w przygotowaniach do eliminacji Champions League - zakończył Włoch.

Aktualna ocena: 3

2666 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ferto06.08.2013 09:58

Milan jeszcze nie jest yaki dobry ale w przyszlosci mogo byc jednym z lepszych zespolow w europie

11krystian199605.08.2013 21:38

my będziemy miażdżyć i skończy się Era barcy

surmi05.08.2013 20:27

nie grali tak źle ? czy my oglądaliśmy ten sam mecz ? fakt w drugiej połowie Milan ożył ale w pierwszej ? przecież w większości meczu to była gra do jednej bramki !

ashleycole305.08.2013 18:32

''To był dobry mecz przeciwko tak ważnej drużynie, jak Chelsea'' - no przecież jak na pierwszą połowe wyszło sie praktycznie najsilniejszym składem ;]

kakuta4405.08.2013 16:01

Ludezie teraz bardzo wysoko cenią Chelsea :)

WicioCFC05.08.2013 14:19

Pierwsza bramka po błędzie Antoniniego, który podał do Hazarda, a druga to już zupełne odpuszczenie przez Milan, więc nie jest źle.

Matazinho05.08.2013 14:02

Myśle że po kilku sezonach ta mieszanka wystrzeli i przyniesie im sukcesy

Matazinho05.08.2013 13:56

Milan bardzo odmłodził drużyne nie ma już Pirlo Gattuso Seedorfa Zambrotty Nesty Kalaadze i całej starej gwardi Rossonerich a na ich miejsce przyszli Constant Petagna Balotelli Saponara El Shaarawy i Mbaye Niang

Karko05.08.2013 11:18

Milan ma młody zespół, więc mogą za rok dwa być bardzo dobra drużyną.

Tarka05.08.2013 10:01

Tak 5:0 napewno sraly mucha bedzie wiosna chyba 5:3 bylo bo ogladalem spotkanie