26.03.2024 16:15

Guinness Cup: Kolejne rozstrzygnięcia

dodał: Rasheed 07.08.2013 10:34 źródło: własne
Piłka

Za nami już mecz o siódme i piąte miejsce w turnieju Guinness Cup , a przed nami jeszcze dwa najważniejsze spotkania - o miejsca na podium. Temu przyglądać będziemy się ze szczególną uwagą, jako, że w finale zagra nasza Chelsea. Co natomiast wydarzyło się w spotkaniach niższej rangi?

W meczu o 7. miejsce zmierzyły się dwa włoskie kluby, Inter i Juventus. "Stara Dama", przez wielu typowana nawet do udziału w finale rozgrywek, zajęła ostatnie miejsce, ulegając drużynie "Nerazzurri" w serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry natomiast, bramki strzelali Ricky Alvarez (29. minuta) i Arturo Vidal (45. minuta, rzut karny).

W meczu o 5. miejsce Everton zagrał z Valencią - "The Toffees" nie zagrają w meczu o trzecie miejsce, ponieważ osiągnęli gorszy bilans od zespołu Los Angeles Galaxy i to właśnie jedyny przedstawiciel kontynentu amerykańskiego zmierzy się z AC Milanem.

Coś zaś się tyczy Evertonu, podopieczni Roberto Martineza ulegli 1:0, a gola na wagę zwycięstwa zdobył w 53. minucie tego spotkania Michel. Gratulujemy zwycięzcom, gratulujemy także przegranym - za kilkanaście godzin poznamy zwycięzcę Guinness Cup.

5051 wyświetleń | 17 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

surmi08.08.2013 03:07

odkąd Juve odpadło z Evertonem to sobie odpuścili już ten turniej Chelsea zrobiła by na pewno tak samo gdyby nie pokonała Interu więc nie ma co ich szlachtować za już mizerną motywacje ...

miniol1107.08.2013 17:08

Everton swietnie z Galaxy,niech Juve z nich bierze przyklad.

ashleycole307.08.2013 15:48

Ciekawe czy Juve przełoży słabą forme w tym nic nieznaczącym turnieju na lige ;]

Wie ktoś czy w meczu Valencii grał Romeu ?

BoysNoize07.08.2013 15:17

Fakt, te zasady są dosyć chore : /

CFCtomek07.08.2013 14:44

"Kubatro123" LA Galaxy miało bilans 4-4 a Everton 2-3
dlatego LA zagra o 3 miejsce

Kubatro12307.08.2013 14:19

Nie rozumiem. Everton zagrał w półfinale, LA Galaxy odpadło już w ćwierćfinale, a to oni grają o trzecie miejsce. I niby jaki bilans? Everton bramkowo ma 2:2 jeśli się nie mylę, a LA Galaxy 1:4.

pepcio8507.08.2013 14:13

Orientujecie się czy będzie retransmisja finału? Jeśli tak to prośba o info kiedy i na jakim kanale...

WicioCFC07.08.2013 13:12