Osób on-line: 117

20.04.2024, 18:15

Bez bramek na Old Trafford

dodał: Milin 26.08.2013 21:04 źródło: własne

Chelsea remisuje z Manchesterem United na Old Trafford 0:0. Żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramkę i w związku z tym drużyny Jose Mourinho i Davida Moyes'a podzieliły się punktami.

Chelsea próbowała zagrozić bramcę United, ale niewiele z tego wyszło. Zawodnikiem, który najczęściej zagrażał De gei był Oscar, który najpierw uderzał wewnątrzną częścią stopy, jednak wprost w Hiszpana, a następnie mocno strzelił, ale footballówka nieco mu zeszła. Nie był to jednak koniec, bo w 44 minucie ponownie Brazylijczyk próbował zaskoczyć goalkeepera United, ale strzelił w sam środek bramki.

Najgroźniejsza szansa Manchesteru miała miejsce dla w 39 minucie. Wtedy Czerwone Diabły długo rozgrywały piłkę, a samą akcję zakończył bardzo groźny strzał Cleverley'a.

Czerwone Diabły mają przewagę w posiadaniu piłki i widać, że gra im się trochę lepiej niż zawodnikom Chelsea. Wydaje się, że Jose Mourinho będzie musiał wprowadzić po przerwie napastnika, bo The Blues mają spore problemy z przedostaniem się pod pole karne gospodarzy tego meczu.

Sędzia doliczył 1 minutę i po jej upływie zakończył pierwsze 45 minut meczu. Dobry mecz, ciekawe widowisko, jednak mało emocjonujących sytuacji.

W 56 minucie Patrice Evra oglądaliśmy szarżę Evry w na lewym skrzydle zakończoną podaniem do Rooneya, który z kolei odegrał do Welbecka. Na nasze szczęście Anglik nie był w stanie oddać celnego strzału na bramkę Cecha.

Po godzinie gry Jose Mourihno zdecydował się na zmianę - Fernando Torres zmienił Kevina de Bruyne, a 6 minut później Young zastąpił Valencię. W tej samej minucie piłkę na 25 metrze otrzymał Rooney i mocno uderzył, ale trafił prosto w Cecha.

10 minut później ponownie dał o sobie znać Wayne Rooney, którego strzał sprawił Cechowi sporo problemów. Chwilę po tej akcji Giggs zmienił Welbecka.

Do końca meczu nie było niemal żadnych ciekawych akcji i mecz zakończył się podziałem punktów. Chelsea pozostaje liderem Premier League mając 7 punktów po 3 kolejkach.

Manchester United - Chelsea 0:0 (0:0)

Chelsea (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Cole; Ramires, Lampard; De Bruyne (Torres 59), Oscar, Hazard (Azpilicueta 90+3); Schurrle (Mikel 86).

żółte kartki: De Bruyne 31, Torres 79

Aktualna ocena: 3.25

25354 wyświetlenia | 85 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Mati11CFC30.08.2013 11:16

Moze jeszcze wam nie pasuje że był ten remis pokraki?.. surmi i torox moglibyście przestać tu wreszcie spamować bo to się juz robi nudne

krzysiek950629.08.2013 14:55

smieszny był ten mecznudny jak cholera zero motywacji mało biegania no tak nie można grać a na ławce przecież jest dużo wartościowych piłkarzy więc jak jeden nie chce biegać niech gra inny

surmi28.08.2013 19:07

niestety gra obu zespołów była nudna gdyż oboje bardziej niż na grze ofensywnej skupiali się na własnej obronie oraz tym by nie zostać skontrowanym nie myślałem że przy tak ważnym meczu będę bliski uśnięcia ...

marson77728.08.2013 11:02

Dobry remis ale myśle że gdyby Mou dał szanse od początku Lukaku to wyglądałoby to inaczej. Lukaku musi grać.Do tego Mata i wszystko w temacie.

torox27.08.2013 21:53

BoysNoize- wreszcie ktoś normalny. rozumiem że z united jest lepszy remis niż przegrana ale jak już się mówi a to trzeba powiedzieć b i myślę tu o kontrach które zaczynali nasi skrzydłowi żeby potem wycofać piłkę do obrony. i po trzecie primo ultimo kto ma wygrać z MU na ich stadionie jak nie my??
na remis to z nimi beniaminki mogą grać

Mati11CFC27.08.2013 21:42

No nie powiem, ale jak na grę na starym trafford byliśmy lepsi :D

BoysNoize27.08.2013 21:10

Chyba najnudniejszy mecz Chelsea-United. Mou wcale nie chciał wygrać tego spotkania. Zawodnicy w ogóle nie kwapili się do ataku, a przecież w poprzednim sezonie byliśmy lepsi w każdym, dosłownie w każdym meczu, nawet w tym niesprawiedliwie przegranym. Czemu nie grał Mata? On daje naszej ofensywie dużo więcej od Oscara, który to za wszelką cenę chce uderzać z dystansu. Romelu lepiej sprawdziłby się niż Andre. De Bruyne na prawym skrzydle to chyba najlepsza opcja na ten czas, chciałbym zobaczyć go z Matą. Nie pogniewałbym się, jakby Jose wprowadził też Mosesa, który świetnie grał przed sezonem. No i co z Essienem? Grał niemal w każdym meczu a tu brak tego zawodnika nawet na ławce. Kolejna sprawa, najlepszy PO naszej ligi siedzi na ławie... Iva jest świetny na ŚO, ale PO to miejsce Cesara. Ogólnie ci co najlepiej grali w sparingach(Essien, Moses, Lukaku), nie grają. Nie rozumiem tego, ale mam nadzieję, że Mou wie co robi.

pawel15927.08.2013 20:21

Mou puknij sie w glowe z takim Squadem ty CENZURAu ! poprostu MU lepsze

FrankLampard1327.08.2013 18:20

Ważne, że nie przegraliśmy. Remis z United na ich stadionie to dobry wynik.

walidziura27.08.2013 15:38

Spotkanie średnio emocjonujące, wynik sprawiedliwy, żadna z drużyn z taką grą nie zasłużyła na wygraną. Podsumowując, lepszy punkt w garści niż 3 na dachu ;)