20.04.2024, 18:15

Cech: Pozytywny start sezonu

dodał: admin 27.08.2013 07:49 źródło: chelseafc.com
Petr Cech

Petr Cech to kolejny gracz Chelsea, który przyznaje, że jest zadowolony z wyjazdu z Old Trafford z jednym punktem. Co ciekawe, bezbramkowy remis oznacza, że dla naszego bramkarza był to dwusetny mecz z czystym kontem w naszym klubie.

To początek sezonu i nikt nie chce przegrać. Przyjechaliśmy tu aby zwyciężyć, ale trzeba być fair wobec rywala, który grał na własnym terenie i dobrze sobie radził. W miarę, jak mecz upływał, szło nam coraz lepiej. W drugiej połowie mogliśmy zdobyć zwycięską bramkę, ale ostatecznie remis jest sprawiedliwy - stwierdził Petr Cech.

Biorąc pod uwagę iz graliśmy na Old Trafford to dobry punkt. Trzy oczka byłyby znacznie lepsze, ale myślę, że możemy być zadowoleni. Zarówno United jak i my mieliśmy kilka strzałów na bramkę, ale zabrakło klarownych sytuacji.

W ciągu ostatnich 20 minut mieliśmy dobre posiadanie piłki, myślałem wówczas, że wynik może się zmienić, ale ostatecznie stanęło na 0:0
.

200 czystych kont oznacza, że Petr ma tylko o osiem mniej, niż klubowy rekordzista, Peter Bonetti.

To wspaniały wynik, zwłaszcza że padł tu, na Old Trafford. Mogę być zadowolony i cieszę się z tego, co zrobiłem.

Jose Mourinho? Mieliśmy z nim w przeszłości wiele sukcesów, teraz mamy nadzieję to powtórzyć a nawet przebić. Rozegraliśmy dwa domowe spotkania w których zdobyliśmy maksymalną ilość punktów, teraz zremisowaliśmy na Old Trafford, to chyba dla nas pozytywny początek. Teraz czeka nas wielki mecz o Superpuchar, zaczynamy się skupiać tylko na nim
- kończy Cech.

3475 wyświetleń | 13 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ashleycole327.08.2013 22:28

''Rozegraliśmy dwa domowe spotkania w których zdobyliśmy maksymalną ilość punktów, teraz zremisowaliśmy na Old Trafford, to chyba dla nas pozytywny początek'' - jeśli jednak dodamy, że w tych trzech spotkaniach udane było jedynie pół godziny gry z Hull w naszym wykonaniu, już nie jest tak różowo.

kakuta4427.08.2013 14:25

Teraz 2 tygodnie przerwy od ligi. I zoabcyzmy poczynania zwlaszcza United z Liverpoolem , remis dobry bo city przegralo wiec przewage juz mamy nawet gdy wygrają w weekend.

Sebastian199827.08.2013 14:01

W 3 meczach wpuścił tylko 1 bramkę. Jak narazie dobrze.

WicioCFC27.08.2013 13:44

Cech w tym sezonie pobije rekord !

K4M1LCFC9727.08.2013 10:27

Gratulacje dla Petra i mam nadzieję, że pobije ten rekord . Szdkoa, że nie wygraliśmy, ale remis nie jest najgorszy.

Carlo17Ancelotti27.08.2013 10:18

Myśle że mamy duże szanse na zwycięstwo z Evertonem. Piłkarze Martineza nie grają już tak dobrze pod okiem nowego trenera.

xxx9027.08.2013 10:13

dobrze jest, z trudnym rywalem mamy remis, i dwa zwyciestwa. Później mamy Everton na wyjeździe też niewygodny rywal;/

11krystian199627.08.2013 10:12

bez problemu Cechu pobije ten rekord. Dla niego to będzie łatwizna tylko niech jeszcze mu koledzy z zespołu pomoga

MarcinBlue1727.08.2013 10:09

Jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Remis nie jest tak tragiczny a 7 oczek po 3 meczach też daje powody do zadowolenia. Liczę tylko na bardziej pewną, szybszą i ofensywną grę z kolejnymi rywalami z ligi, oraz jakieś wyższe zwycięstwa np. 3-4:0 :) Nie ma się co oszukiwać, bo myślę że w meczu Z Bayernem zagramy bardzo podobnie jak wczoraj z MU, chociaż może Jose przygotuje coś innego na to spotkanie.

Hubert01027.08.2013 09:53

Cech na pewno pobije rekord pod względem czystych kont i to jeszcze w tym sezonie :)
A do meczu nie ma co wracać 1pkt lepszy niż nic.