Występy 'niebieskich' w reprezentacjach

dodał: admin 07.09.2013 06:39 źródło: chelseafc.com
Frank Lampard

W piątkowych spotkaniach narodowych reprezentacji mogliśmy odnotować m.in. powrót do kadry Ghany Michaela Essiena, asystę Franka Lamparda i podobny wyczyn Kevina de Bruyne. Zaparaszam do przeglądu występów graczy Chelsea.

Występ Michaela Essiena w barwach Ghany był pierwszym od 2010 roku. Pomocnik wszedł na boisko w 55 minucie meczu z Zambią który jego zespół wygrał 2:1 dzięki czemu weźmie udział w fazie play-off kwalifikacji do Mistrzostw Świata.
Wspólnie z Essienem na murawie pokazał się nowy nabytek Chelsea Christian Atsu.

Belgia wygrała ze Szkocją 2:0 dzięki czemu znajduje się bardzo blisko awansu na mistrzostwa. Thibaut Courtois zachował w tym spotkaniu czyste konto. Podobnie jak bramkarz, pełny mecz rozegrał Kevin de Bruyne.
Piłki nie dotknęli Romelu Lukaku który przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych i Eden Hazard, który w przedmeczowych treningach odnowił kontuzję Achillesa.

Zacięty pojedynek Serbii z Chorwacją zakończył się remisem 1:1. Branislav Ivanovic z opaską kapitana rozegrał pełne spotkanie, jednak tym wynikiem Serbia zamknęła sobie drogę do Brazylii.
Obydwie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę, do szatni odesłany został m.in. Nemanja Matic.

Anglia podejmowała na Wembley Mołdawię i zgodnie z planami wygrała 4:0. Na boisko przez pełne 90 minut grała trójka z Chelsea: Ashley Cole, Gary Cahill i Frank Lampard dla którego był to 99 występ w kadrze. Pomocnik uczcił go asystą przy golu Stevena Gerrarda.

Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie Czech z Armenią na praskim stadionie Eden - goście zdobyli zwycięską (2:1) bramkę w doliczonym czasie gry jednak Czechy mimo to wciąż mają szansę gry w play-offach. Jak widać domowe boisko Petra Cecha nie jest ostatnio dla niego łaskawe.

Niemcy pokonały swoich sąsiadów - Austrię 3:0, ale Andre Schurrle obejrzał to spotkanie tylko z perspektywy ławki rezerwowych.

Aktualna ocena: 5

3791 wyświetleń | 13 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany07.09.2013 23:43

Brawa dla Courtoisa za czyste konto w meczu i oczywiście dla Lamparda za 99 występ w reprezentacji.

surmi07.09.2013 12:44

a więc teraz tylko czekamy na numer 100 pod kątem pana Franka Lamparda !

WicioCFC07.09.2013 12:10

Szkoda Czechów.

Karko07.09.2013 11:45

Brawa dla wszystkich.

Carlo17Ancelotti07.09.2013 11:40

No to Frank w meczu z Ukrainą zaliczy 100 występ i musi to uhonorować brameczką.;D

Thetank07.09.2013 10:10

Coś mało Naszych gra w reprezentacjach...Wgl poważna jest kontuzja Oscara?