20.04.2024, 18:15

Piazon z dwoma trafieniami

dodał: admin 22.09.2013 17:12 źródło: własne
Conor Gallagher

19-letni Lucas Piazon, który został wypożyczony do Vitesse zaliczył już pierwsze trafienia dla swojego nowego zespołu. Brazylijczyk zdobył dwie bramki w spotkaniu z PEC Zwolle, zakończonym zwycięstwem zespołu z Arnhem 3:0.

Co ciekawe, to Zwolle było liderem tabeli Erdivisie i pozostało na pierwszym miejscu mimo porażki, jednak ma już tylko punkt przewagi nad drugim Twente.

Pierwszy gol Piazona padł w 35 minucie meczu: po ładnej akcji drużyny i błędzie jednego z zawodników Zwolle, Brazylijczyk doszedł do piłki w polu karnymi mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi otwierając wynik spotkania.

Lucas po raz drugi trafił do siatki w końcówce spotkania ustalając wynik na 3:0.

Aktualna ocena: 4

3995 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

krzysiek950624.09.2013 18:26

mi sie wydaje że jeśli będzie pokazywał naprawde dużo to w przyszłym sezonie będziemy cieszyć sie jego grą u nas

kakuta4423.09.2013 19:33

Zaczyna juz blyszczeć i tego sie po nim soodzuewamy bo stac go na wiecej niz gra w podstawie vittese

BoysNoize23.09.2013 13:57

Vitesse to Holenderska Chelsea hehe : ) Oba kluby skorzystają na współpracy.

ashleycole322.09.2013 23:00

No to ładnie sobie radzi Piazon w Vitesse, oby tak dalej. Może błyśnie jak van Ginkel i zauważy to Mourinho ;]

Piazon i Atsu na skrzydłach, do tego Kakuta, a trzeba pamiętać, że w Vitesse mają jeszcze innych skrzydłowych, nie tylko tych wypożyczonych z Chelsea ;d

11krystian199622.09.2013 20:12

świetnie :D bardzo dobrze niech strzela dalej :D

richgraphics22.09.2013 20:01

Jeden z moich ulubionych młodych zawodników. Liczę, że będzie w przyszłości grał w Chelsea

WicioCFC22.09.2013 19:59

Oby tak dalej, gratualcje.

radon22.09.2013 19:58

Pobyt w tym klubie naprawdę służy Piazonowi. Dobrze, że Piazon rozwija się w tym klubie. Może znów błyśnie w następnej kolejce?

Mati11CFC22.09.2013 19:40

I niech tam pokaże że on ma klasę z Londynu :)

surmi22.09.2013 19:18

widziałem cały mecz dziś i nie da się ukryć że gospodarze zdominowali mecz choć i Zwolle w ostatnich 20 minutach na prawdę przyciskało trzeba przyznać że Piazon rozegrał dobre spotkanie ale i nasz reprezentant Maciej Klich grający w drużynie rywali mógł poszczycić się kilkoma efektownymi podaniami !