26.03.2024 16:15

Porażka Anglii, Cech broni karnego

dodał: admin 16.11.2013 07:51 źródło: chelseafc.com
Petr Cech

Nie popisała się dziś reprezentacja Anglii, która w towarzyskim meczu rozgrywanym na Wembley przegrała z Chile 0:2. Bohaterem spotkania został zdobywca obu goli dla gości, Alexis Sanchez.

Mecz rozpoczął się wręczeniem Złotej Czapki Frankowi Lampardowi, który zaliczył 103 występ w reprezentacji. Nasz pomocnik zagrał a kapitańską opaską na ramieniu, a dodatkowo pełen mecz zaliczył Gary Cahill. Ashley Cole tym razem pozostał na ławce rezerwowych.

Przybysze z Ameryki południowej wyszli na prowadzenie już w siódmej minucie gry. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Forstera piłka trafiła na lewe skrzydło do Eugenio Meny, który dośrodkował, a akcję celnym strzałem głową zakończył Alexis Sanchez.

Anglicy szukali wyrównującego gola, ale ta sztuka nie udała im się ani w pierwszej, ani w drugiej połowie. Co więcej, już w doliczonym czasie gry podopieczni Jorge Sampaoliego dołożyli drugą bramkę. Po podaniu José Fuenzalida w sytuacji sam na sam z Forsterem znalazł się Alexis Sanchez. Zawodnik Barcelony ładną podcinką nad bramkarzem Celticu po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

W spotkaniu Niemiec z Włochami w podstawowym składzie znalazł się Andre Schurrle. Mecz zakończył się remisem 1:1 a Schurrle który przebywał na boisku 57 minut zapisał się w świadomości kibiców uderzeniem w poprzeczkę bramki rywali.

Czech pokonały Kanadę w swoim domowym spotkaniu a czyste konto zachował Petr Cech, który obronił rzut karny przyznany rywalom.

Branislav Ivanovic był częścią zespołu Serbii który zremisował 1:1 mecz z Rosją. Całe spotkanie odbywało się na neutralnym gruncie w Dubaju.

3667 wyświetleń | 13 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

kakuta4417.11.2013 14:13

Na Wembley u siebie w swojej swiatyni tak przegrać ojj nie ładnie Anglio.

SuperFrank16.11.2013 12:12

Anglia bardzo silna kadrowo ale od zawsze brakuje im zgrania.Choćby kilka lat temu mieli jeszcze inne wielkie gwiazdy jak Terry,Beckham,Owen(gdy był w świetnej formie) a i tak nic nie udawało się wygrać.

hamm3rfall66616.11.2013 11:52

Przemas, z tym Gibbsem to najbardziej nieudany żart który słyszałem w ciągu ostatnich dwóch lat.

MarcinBlue1716.11.2013 11:33

To tylko mecz towarzyski i porażka może się zdarzyć, nawet z Chile. Jeśli Anglicy marzą o tym żeby zaistnieć na Mundialu to muszą wyciągnąć z tego meczu odpowiednie wnioski i poprawić grę. Mam nadzieję, że Anglia pokona Niemców, ale szanse na to są raczej nikłe, chociaż wczorajszy mecz pokazał, że futbol jest nieprzewidywalny i nie można nikogo z góry skazywać na porażkę.

fuckemall16.11.2013 11:33

Brawo Cech <brawo> Brawo Schurrle,szkoda Lampsa i Cahilla,

marceljlb16.11.2013 10:58

Gratuluję Cechowi, Ivanovic też grał dość dobrze grał, Schurle prawie miał gola. A Lamps był kapitanem lecz porażka Anglii z takim zespołem to lekka przeginka.