Piątek, 19 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 52

20.04.2024, 18:15

Vitesse wygrywa, Piazon i Kakuta strzelajÄ…

Lucas Piazon i Gael Kakuta zapewnili dzisiaj kolejne zwycięstwo Vitesse. Tym razem podzielil się golami w wygranym 3-0 meczu z Go Ahead Eagles, dzięki czemu ich zespół powrócił na fotel lidera Eredivisie.

Piazon otworzył wynik spotkania w 35 minucie bramką z rzutu karnego, po tym jak Deniz Turuc powalił w polu karnym Mike Havenaara. Od tego momentu Go Ahead Eagles grało w dziesiątkę.

Brazylijczyk podwyższył wynik na 2-0 chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy, kiedy to ponownie dobrze wykonał jedenastkę. Piłkę ręką w polu karnym zagrał były zawodnik Vitesse- Jop van der Linden.

Po przerwie na boisku pojawił się Gael Kakuta. Francuski skrzydłowy w 65 minucie ustanowił wynik spotkania na 3-0. Było to jego premierowe trafienie w Eredivisie. Lucas Piazon ma już z kolei na swoim koncie 7 bramek, dzięki czemu jest najlepszym strzelcem swojego zespołu.

Po 12 kolejkach Vitesse Arnhem lideruje holenderskiej estraklasie z przewagą dwóch punktów nad drugim w tabeli Ajaxem.

3503 wyświetlenia | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

terry199625.11.2013 18:46

hehe kakuta poza stadion

ferto25.11.2013 16:22

Fajnie ze nasi odgrywaja tak wazna role w Vitesse moze mistrzostwo zdobeda

11krystian199625.11.2013 15:32

daje radę chłopak oby tak dalej :D z jednej strony szkoda zę u nas takie zamieszanie i ze dużo tych piłkarzy bo który dobry to mimo wszystko musi na wypożyczenie

kakuta4425.11.2013 15:16

Piazon to prze-kozak w Vittese najwazniejsze ze regularnie gra.

adc25.11.2013 13:15

Dla mnie obydwaj byli na straconej pozycji w Chelsea po tegorocznym tournee. Jeśli jednak przede wszystkim Piazon będzie grał z meczu na mecz coraz lepiej to może zasłuży na uwagę Mourinho i Chelsea nie będzie dla niego zamkniętymi drzwiami

KonraddT24.11.2013 23:06

Tak hipotetycznie, gdyby w kolejnym sezonie wypozyczonych było tam znów około 6 -7 piłkarzy Chelsea, a w tym sezonie wygraliby ligę i zagrali w LM trafiając do naszej grupy... nie mieliby kim grać! bo nasi nie mogą grać przeciwko Chelsea :) ale Liga Mistrzow cały czas w zasięgu Vitesse i miejmy nadzieję że tak będzie bo wielu młodych może zaznać jej za rok poraz pierwszy

Mako24.11.2013 22:50