Osób on-line: 49

20.04.2024, 18:15

Awans po zwycięstwie nad Derby

dodał: admin 05.01.2014 16:14 źródło: własne

Bramki Johna Obi Mikela i Oscara daja Chelsea zwycięstwo 2:0 nad Derby County a tym samym również awans do kolejnej rundy FA Cup. Naszym kolejnym rywalem będzie Stoke City.

Choć Jose Mourinho wystawił dziś bardzo silną jak na pucharowe spotkanie jedenastkę, to jego podopieczni długo męczyli się z zespołem na co dzień grającym w the Championship.

W pierwszej połowie najbliżej otwarcia wyniku był Ramires, po którego strzale piłka odbiła się od słupka.

Nieco ponad kwadrans po zmianie stron nareszcie oglądaliśmy gola, a jego autorem okazał się John Obi Mikel, który futbolówkę do siatki skierował głową.

Pięć minut później było 2:0 dla the Blues, a tym razem przy wydatnym udziale golkipera gospodarzy na listę strzelców wpisał się Oscar.

Derby County - Chelsea FC 0:2 (0:0)
0:1 Mikel 66'
0:2 Oscar 71'

Aktualna ocena: 3.25

9510 wyświetleń | 33 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

przemas233306.01.2014 14:02

karolb14040 Widzę że mamy to samo zdanie,też za Dzeko jestem:)

karolb1404006.01.2014 11:25

Dobry mecz.Napastnicy masakra!!!Musimy kupić napastnika zimą z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś drewno .Ja osobiście chciałbym zobaczyć na stamford Edina Dzeko , ale raczej city go nie odda .Jak nie on no to nie wiem .Baloteli będzie grał słabo zobaczycie .Lukaku by się przydał , a na ten sezon to nie wiem sam

BlueLucas05.01.2014 23:45

Prawda jest taka, że Chelsea nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia. Torres? Ba? Eto'o?! 3x NIE. Według mnie wszyscy trzej powinni się pożegnać z klubem w lecie. Może niech Baker dostaje jakieś szanse? przecież tak czy tak to różnicy nie zrobi czy zagra nie sprawdzony nastolatek - a może eksploduje talentem? czy któryś z tych trzech nieudaczników.

GaspardCFC05.01.2014 23:02

Dobra z Mikelem na szpicę i puchary nasze.

Hubert01005.01.2014 21:18

Ważne że jest awans.
Chociaż pierwsza połowa taka sobie druga troszkę lepiej.
No i nasi napastnicy to trochę porażka po raz kolejny nic nie pokazali

11krystian199605.01.2014 21:12

dobrze że ta wygrana jest ale nie dziwię się przecież właściwie nikt się nie powinien dziwić bo to my byliśmy faworytami i to murowanymi:D i Mikel się rozszalał :D

MarcinBlue1705.01.2014 21:03

Mecz bardzo pozytywny, w drugiej połowie pokazaliśmy swoją wyższość i w 100% zasłużyliśmy na awans. Każdy zagrał na miarę swoich możliwości, a Oscar znów pokazał magię ;) Obrona na plus, DP na plus, ze wskazaniem oczywiście na Mikela, cała pomoc na czele z Willianem i Oscarem też na plus, jedynie napastnicy zawalili na całego. Eto'o nie ma co komentować, bo to jest porażka od początku sezonu z wyjątkiem paru pojedynczych spotkań, ale od Torresa spodziewałem się NIECO więcej. Miał dwie setki w przeciągu kilkunastu sekund i żadnej z nich nie zdołał wykorzystać. Oczywiście nie można zapomnieć, że potrafił dobrze wypracować sobie te sytuacje, ale z wykończeniem było makabrycznie. Napastnik jest konieczny, Mourinho musi się nawrócić. Jeśli Mikel musi za nich strzelać bramki to na prawdę dzieje się coś niedobrego.