20.04.2024, 18:15

Jose: Odrodzenie Eto'o

dodał: Dice 19.01.2014 20:01 źródło: westlondonsport.com
Jose Mourinho

Trener Chelsea, Jose Mourinho nie kryje swojego zadowolenia po dzisiejszym wygranym starciu nad Manchesterem United 3-1. Portugalczyk twierdzi, że to wielkie zwycięstwo, ale również podkreśla świetny występ Samuela Eto'o.

Były menedżer Realu Madryt przyznaje, że "Czerwone Diabły" dobrze weszli w spotkanie na Stamford Bridge.

Myśle, że to wielka wygrana na którą w pełni zasłużyliśmy. Trudno było im grać przy stanie 2-0 do końca pierwszej części spotkania. Pojedynek zaczęli lepiej niż my, mieli nad nim incjatywę - mówi Jose.

Druga połowa była zupełnie inna. Przez dwadzieścia pięć - trzydzieści minut to my mieliśmy kontrolę nad tym spotkaniem. Potem przeciwnicy się wzięli w garść i zareagowali pozytywnie.

Drugi gol to był instynkt zabójcy w polu karnym, który znam za najlepszych lat - wygląda na to, że Samuel Eto'o powraca.

4999 wyświetleń | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

radon20.01.2014 07:38

Takiego Eto'o mogliśmy oglądać parę lat temu. Bardzo dobrze, że "eksplodował" też w Chelsea. Nie przyszedł tutaj na spokojną emeryturę, ale po to, aby zdobywać bramki. Wczoraj zdobył, aż 3.

Mati11CFC20.01.2014 02:59

totalnie wyrosl jak spod ziemi

ashleycole319.01.2014 23:00

Może w końcu uzyskamy odpowiedź na pytanie 'po co Mourinho ściągał Eto'o ?' ;]

Pierwszy raz od długiego czasu widziałem napastnika w meczu Chelsea. Samuel dzisiaj grał jak napastnik z prawdziwego zdarzenia. Teraz jeszcze dochodzi kontuzja Torresa więc Eto'o automatycznie staje sie napastnikiem numer jeden, który bedzie grał zapewne częściej niż a, do momentu powrotu Hiszpana.

Może ten hattrick to rzeczywiście jakieś przełamanie ? Oby nie takie, jak Torres vs. West Ham United z 2011 roku.

krzysiek950619.01.2014 22:01

no ten eto ma to czego nie ma torres w 16 przeciwnika no i trooche szczęści bo przy każdej bramce tak strzelil z lekkim fartem

kakuta4419.01.2014 20:55

No ciezko będzie ten wyczyn eto powtorzyc ale fajnie ze błysnoł i załatwil nam wygraną

Dice19.01.2014 20:18