26.03.2024 16:15

Lampard: Świetne uczucie

dodał: Rasheed 27.01.2014 14:52 źródło: chelseafc.com
Frank Lampard

Frank Lampard wierzy, że Chelsea, walcząca obecnie na trzech frontach, zaczyna nabierać zwycięskiej mentalności, o której zawsze mówił Jose Mourinho. Poprzez wczorajszy występ, Anglik przesunął się na drugie miejsce w wewnątrzklubowej klasyfikacji występów w rozgrywkach FA Cup...

Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy fantastyczni. Hazard otworzył nam drogę do tego zwycięstwa, a po przerwie kontynuował swoją dobrą grę. Cała drużyna była zaangażowana w ten mecz i czuliśmy rozczarowanie, że nie strzeliliśmy większej liczby bramek. Przy wyniku 1:0 cały czas musieliśmy pozostać na straży - mówi Lampard.

Wszyscy czujemy się bardzo dobrze. To oczywiste, że wraz z powtórnym przyjściem menedżera, wdrożenie nowych taktyk i pomysłów zajmie trochę czasu, ale ostatnie miesiące pokazują, że odnajdujemy zwycięską mentalność i czujemy się coraz pewniej.

Przyjdzie czas, kiedy zagramy gorsze spotkanie. Dopóki jednak wszystko układa się, jak należy, musimy starać się utrzymać odpowiedni poziom i pozostać we właściwej dyspozycji.

3131 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

11krystian199627.01.2014 20:27

Hazard będzie niszczył każdego

Lukas0727.01.2014 19:18

ferto - Na Etihad będzie piekielnie ciężko, mam jednak nadzieję że wygramy oba mecze, możemy nawet cały mecz się bronić i wygrać to 1;0 , aby tylko wygrać.

ferto27.01.2014 19:12

Ja mam nadzieje ze ta nasza mentalnosc zwycieska zadziala w meczach z MC w lidze i w FA Cup marzy mi sie zwyciestwo w obu tych meczach

ashleycole327.01.2014 18:20

'' Hazard otworzył nam drogę do tego zwycięstwa, a po przerwie kontynuował swoją dobrą grę. '' - czyli w Chelsea standard, nic nowego.

kakuta4427.01.2014 17:10

Njapierw to west ham pozniej mozna pomyśleć o City

Mag27.01.2014 16:41

"Hazard otworzył nam drogę do tego zwycięstwa, a po przerwie kontynuował swoją dobrą grę. "
Przepraszam... że kto otworzył drogę do zwycięstwa ?! Myślałem, że Oscar, no widocznie inny mecz oglądałem.

David9127.01.2014 16:01

Z WHU nie możemy się potknąć i czuję że wygramy wysoko. city ?... będziemy pierwszą drużyną w PL która wygra 2 razy na etihad :)

radon27.01.2014 15:58

Bardzo dobrze ogląda się Chelsea, która wygrywa, a zarazem podczas meczu cały czas sprawia, że wydaję się mocniejszym zespołem na boisku. W tym roku gra układa się nam bardzo dobrze. Oby ta zwycięska seria trwała jak najdłużej, bo stać nas na pewno na końcowy triumf w Premier League.

OlivierGiroud27.01.2014 15:22