26.03.2024 16:15

Cech: West Brom zagrało va bank

dodał: admin 12.02.2014 19:24 źródło: petr-cech.cz
Petr Cech

Po remisie z West Brom Albion Petr Cech przyznaje, że jego zespół powinien lepiej starać się utrzymać przewagę bramki strzelonej przez Ivanovica.

Powinniśmy zachować prowadzenie, szkoda. Ostatecznie skończyło się na niepotrzebnej stracie dwóch punktów, ale idziemy dalej. Do końca sezonu pozostało dwanaście spotkań, jest jeszcze wiele oczek do ugrania - mówi Petr Cech.

Na początku drugiej połowy mieliśmy kilka obiecujących szans pod bramką rywala, ale nie udało nam się strzelić drugiej bramki, która zadecydowałaby o naszym zwycięstwie a przez to daliśmy życie rywalowi. Przez ostatnie 20 minut West Brom zagrało va bank i to im się opłaciło.

Strata gola? Ich napastnik otrzymał doskonałe podanie, to była idealna piłka - ocenił gol Anichebe nasz bramkarz.

W barwach West Brom gra rodak Petra, Matej Vydra, który zagrał ostatnie 20 minut spotkania - czy panowie mieli czas na zamianę kilku słów?

Nie, nie było na to czasu. Po meczu już się nie widzieliśmy - kończy goalkeeper Chelsea.

2795 wyświetleń | 14 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

M3F1U13.02.2014 20:50

Wielka szkoda takie mecze dają mistrzostwo..co z tego ze wygramy z city jak remisujemy z WHU lub WBA:(

Feitan13.02.2014 15:36

Sami jesteśmy sobie winni,ponieważ nie zabiliśmy tego meczu strzelająć na 0:2 po przerwie a były na to okazje między innymi Williana czy Hazarda,który zwlekał zamiast podać.Trzeba dać odpoczynek z City kilku graczom a dać zagrać choćby Schurrle i Salahowi.

Matazinho13.02.2014 11:17

Zobaczymy w tym sezonie czekają nas jeszcze 3 poważne sprawdziany u siebie z Arsenalem, Evertonem i Spurs, ale największym testem będzie jak dla mnie mecz z największym naszym przeciwnikiem Liverpoolem na Anfield, a poza tymi meczami mamy spotkania z zespołami przekroju WBA, więc GO BLUES

kacperos9813.02.2014 10:23

powinniśmy wygrywać takie mecze

11krystian199613.02.2014 09:17

i oni mogli wygrać i my trudno był remis najlepiej nie jest ale jakbyśmy mieli przegrać to lepszy remis. Arsenal też zremisował to nie tracimy duzo

Mati11CFC13.02.2014 04:58

oj taak w pewnym momencie mogli z nami zrobic po prostu wszystko

ashleycole312.02.2014 23:46

''Strata gola? Ich napastnik otrzymał doskonałe podanie, to była idealna piłka'' - idealna piłka, bo przy Anichebe był Luiz. Jakby był przy nim Terry, ta idealna piłka byłaby jedynie jedną z kilku świec posyłanych w nasze pole karne 'na afere'.

Christopher12.02.2014 22:24

Zabrakło Chelsea koncentracji i zimnej krwi ( jak to mawia Mourinho ) by zabić mecz. Mam nadzieję, że następne mecze będę już na miarę Chelsea <king>

Bychu12.02.2014 22:22

Wina Luiza? A gdzie był Cahill? Krył kolegę z drużyny a prawda jest taka że tą piłkę on powinien wyczyścić.

WicioCFC12.02.2014 20:57