20.04.2024, 18:15

Czwarty gol Atsu dla Vitesse

dodał: admin 23.02.2014 22:17 źródło: własne
Christian Atsu

Po zimowej przerwie piłkarze Vitesse nie mogli obudzić się ze snu czego wynikiem były kolejne ligowe porażki, jednak dziś nastąpiło wreszcie przełamanie, w którym spory udział miał Christian Atsu.

Wypożyczony z Chelsea skrzydłowy zdobył swojego czwartego gola dla holenderskiej drużyny cementując dzisiejszą wygraną klubu z Arnhem nad RKC Waalwijk (3:1).

Co ciekawe, dosyć nietypowo Atsu wspólnie z Bertrandem Traore byli jedynymi przedstawicielami Chelsea obecnymi na boisku - Lucas Piazon przesiedział mecz na ławce rezerwowych zaś Patrick van Aanholt pauzuje wobec swojej czerwonej kartki.

2264 wyświetlenia | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

StaraDama190525.02.2014 20:04

Brawo! Młodziak się rozwija <brawo>

ferto24.02.2014 19:43

Cieszy, że Atsu też strzela. Ostatnio trochę Piazon przygasł ale niedługo i on znowu będzie strzelał.

topojek24.02.2014 16:20

Szkoda, że film został usunięty przez użytkownika

alpinoo24.02.2014 13:32

Nie oszukujmy się i tak Atsu nigdy nie dostanie szansy gry w Chelsea, a co do Traore oglądam jego mecze w Vittese i powiem nie wygląda to na razie za dobrze, ale w sumie to dopiero zaczyna się ogrywać.

ColeowyZelek23.02.2014 23:57

Widzę, że Traore nareszcie dostał szansę gry od początku.Bardzo mnie to cieszy, wiążę z nim gigantyczne nadzieje.Szkoda tylko, że kosztem Piazona ale to zbyt perspektywiczny zawodnik aby miał grzać ławę, pewnie to tylko chwilowa przerwa bo ostatnimi czasy jego gra lekko mówiąc dupy nie urywa i jednocześnie Vitesse na tym cierpi.

WicioCFC23.02.2014 23:05

Gratulacje, oby tak dalej ! :D

ashleycole323.02.2014 22:43

Graty, Atsu ;)

Uuu, Lucas ławeczka. Chyba Bosz zauważył, że Piazon ostatnio nie zachwycał swoją grą.
Zresztą, całe Vitesse nie zachwycało ostatnio, nie tylko grą, ale i wynikami. Liga Mistrzów sie od nich oddaliła.

Nieznany23.02.2014 22:31