27.04.2024, 21:00

Terry: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

dodał: admin 24.03.2014 11:45 źródło: chelseafc.com
John Terry

Do komentarza na temat zwycięstwa nad Arsenalem przywołano kapitana naszego zespołu, Johna Terry'ego. Defensor podkreślił znaczenie wygranej na wyścig o tytuł i ciągłego nakładania presji na Manchester City w nadziei na ich potknięcie.

Arsenal to zespół, który świetnie czuje się mając w posiadaniu piłkę, idealnie jest więc sprawić, aby nie poczuł się zbyt wygodnie na boisku. Kiedy tego nie zrobisz, łatwo cię zranią.

Petr wykonał świetną paradę tuż przed zdobyciem przez nas pierwszej bramki, trzeba więc pochylić przed nim czoła, ale przez cały tydzień nastawiani byliśmy na to, aby zneutralizować przeciwnika. Szkoleniowiec wciąż mówił nam, jak ważne będzie to, aby od początku naciskać
- opowiada John Terry.

Samuel szybko zdobył świetną bramkę i od tego czasu - zwłaszcza po czerwonych kartkach - mieliśmy mecz pod kontrolą. Mimo to Jose w przerwie podkreślał, abyśmy nadal parli do przodu, ponieważ w kontekście ligi ważna może okazać się bramkowa różnica i to właśnie zrobiliśmy.

Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, odpowiedzieliśmy nim na utratę punktów na Villa Park co było na rękę Manchesterowi City. To oni mają wszystko w swoich rękach, ale to co możemy robić to wygrywać nasze mecze aby wciąż nakładać na nich presję
- kończy kapitan Chelsea.

2607 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Karko24.03.2014 19:22

Jutro trzymamy kciuki za united, a za tydzień za arsenal.
Mam nadzieje na jakiś remisik.
:)

Nieznany24.03.2014 19:03

teraz zagrac z psg jak najlepiej trzeba bedzie

ashleycole324.03.2014 17:59

Widze, że dużo osób podkreśla, że kluczowa w naszym zwycięstwie była parada Cecha po strzale Żiru w pierwszych minutach tego meczu ;)

kakuta4424.03.2014 17:12

Jedno potknięcie City nic nie zmienia jesli nie potkna sie teraz w derbach i arsenalem to będzie ciezko walke o mistrza

11krystian199624.03.2014 16:49

do pierwszej połowy 4-0 do 15 3-0 świetnie zagrali aż mi się przypomniał mecz Chelsea - Milan w Russian Cup :D

Mati11CFC24.03.2014 16:48

JAK NICZEGO INNEGO!!! oby jeszcze Liverpool zniszczył City u siebie ;d

THEBLUES1224.03.2014 15:18

Wielka wygrana az sam nie moglem uwierzyc ze 6-0 :)

Thetank24.03.2014 14:29

City ma trudny terminarz i nie wyobrażam sobie tego żeby zdobyli max pkt w tych wszystkich meczach. Jednak muszą stracić 5 pkt, a Chelsea nie może stracić już do końca ani jednego pkt by można triumfować mistrza. Będzie ciężko, ale jest w zasięgu cel.

Kieft1424.03.2014 13:58