20.04.2024, 18:15

Wygrana z Ferencvaros, kontuzja Drogby

dodał: admin 11.08.2014 07:36 źródło: SkySports
Terry

Chelsea wygrała swój sparing z węgierskim Ferencvaros 2:1. Gole dla londyńczyków strzelali Ramires i Cesc Fabregas, ale łyżką dziegdziu w zwycięstwie może być kontuzja Didiera Drogby.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze dzięki bramce byłego gracza West Brom, Zoltana Gery.

W pierwszej połowie sporą szansę na zapisanie się na liście strzelców miał Andre Schurrle. Niemiec uderzał z rzutu wolnego a do gola zabrakło zaledwie kilku centymetrów.

Tuż przed przerwą znakomitym uderzeniem z dystansu popisał się Ramires a zespoły na przerwę schodziły przy remisowym wyniku. Jose Mourinho przetasował skład, na boisku wpuszczając m.in. Ivanovica, Fabregasa, Costę czy Salaha.

W drugiej połowie meczu swoje szanse mieli Ramires czy Oscar a także Cahill, ostatecznie zwycięskiego gola na swoje konto zapisał po indywidualnej akcji Cesc Fabregas w 81 minucie meczu.

Jedynym minusem zwycięstwa może być kontuzja Didiera Drogby. Napastnik rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce, jednak opuścił boisko już w 28 minucie spotkania.

Ferencvaros v Chelsea 1:2 (1:1)

Chelsea (4-2-3-1): Cech (c) (Schwarzer h/t); Azpilicueta (Moses 66), Zouma, Christensen (Cahill h/t), Filipe Luis (Ivanovic h/t); Ramires (Hazard 60), Mikel (Matic 60); Schurrle (Salah h/t), Willian (Fabregas h/t), Torres (Diego Costa h/t); Drogba (Oscar 28 (Ake 78)).

7394 wyświetlenia | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ferto11.08.2014 19:59

Mógłby Jose jeszcze jakiegoś napadziora sprowadzić.

ashleycole311.08.2014 15:43

Torres wczoraj dobry mecz, forma rośnie.

WisniaM9311.08.2014 12:06

Od kiedy tylko napastnicy wygrywaja mecze akurat Chelsea jest idelanym przykladem ze nie trzbea miec dobrego napastnika pol zartem pol serio.

DudusLampard11.08.2014 12:02

Kilka dziwnych rzeczy stało się podczas meczu: Gol Ramiresa,wejście Mosesa,kontuzja Drogby.

przemas233311.08.2014 11:50

Oj przydał by się nam jeszcze jeden solidny napastnik,do Drogby mam wielki Szacun,ale wiadomo że to nie jest już ten sam niestety Dido co z dawnych lat The Blues,już widać lata na karku.Torri wiadomo nic pewnego,dużo uczestniczy w grze,wywalczy sporo akcji,ale po jego strzałach piłka w siatce rzadko siedzi.Mamy Coste,ale on jeden sam meczy nie będzie nam wygrywał,też będzie potrzebował odpoczynku,więc taki np.Cavani by się nam bardzo przydał.!

Aguleczek9411.08.2014 11:32

Mecz mało porywający, a wręcz usypiający. Na dodatek Drogba nabawił się jakiejś kontuzji. Oby to nie było nic poważnego.

pepcio8511.08.2014 11:18

Oby Drogba szybko się wykurował... Sam Costa ligi nie wygra.
Gol Fabsa - klasa sama w sobie :) oby więcej takich akcji...

trunksssj1811.08.2014 11:03

Drogba schodząc skakał na jednej nodze coś mu się stało przy upadku chyba skręcił kostkę.

Karko11.08.2014 09:52

Mam nadzieje, że kontuzja drogby to drobny uraz ;/

11krystian199611.08.2014 08:44

mam nadzieje że nic poważnego u Drogby bo nic nie wiem niestety nie było mnie i nie miałem jak meczu poszukać