26.03.2024 16:15

Schmeichel: W pierwszej połowie byliśmy lepsi

dodał: admin 24.08.2014 08:14 źródło: SkySports
Piłka

Mimo porażki z Chelsea 0:2, bramkarz Leicester Kasper Schmeichel uważa, że jego zespół pokazał w tym spotkaniu wystarczająco wiele jakości, aby sprostać każdemu innemu zespołowi w Premier League.

Zespół 'Lisów' powrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej po raz pierwszy od sezonu 2002/03. W meczu z Chelsea ze świetnej strony pokazał się Smeichel, który uległ dopiero w drugiej połowie po strzele Diego Costy, a później Edena Hazarda.

Zagraliśmy bardzo dobrze, według mnie w pierwszej połowie spotkania byliśmy nawet lepszym zespołem. Kiedy jesteś na tym poziomie, to kiedy nie wykorzystasz swoich szans zostaniesz surowo ukarany - mimo to mamy powody do dumy dzięki sposobie, jaki zagraliśmy - uważa goalkeeper.

Jeśli nadal będziemy pokazywać to, co w pierwszej odsłonie meczu, to możemy być spokojni o pozostanie w Premier League. Bardzo ciężko pracowaliśmy, aby tu się znaleźć. Lubimy grać z takimi zespołami jak Chelsea, podchodzimy do każdego meczu z pozytywnym nastawieniem. Mamy naprawdę spore szanse na uzyskanie dobrych wyników - kończy Schmeichel.

2859 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ferto25.08.2014 19:43

To mogliście nam bramki strzelić to wtedy by było jasne, że byliście lepsi.

ashleycole324.08.2014 15:44

W takim razie dobrze, że mecz ma dwie połowy :]

krysek00724.08.2014 11:36

nie liczy się pierwsza połowa tylko pełne 90 min

Smash24.08.2014 11:14

Lisy nie raz pokażą pazur.. Burnley raczej szału nie zrobi , ale po wczorajszym meczu.. naprawde Lisy zasługują na szacunek.Z pewnością ktoś z czołówki straci nie raz z nimi punkty.

MarcinBlue1724.08.2014 10:46

Liczę na Leicester w tym sezonie, mam nadzieję, że urwie punkty komuś z czołówki, bo widać po tych pierwszych dwóch meczach, że stać ich na to. Jak podtrzymają obecną formę, to mogą nie tyle nie spaść z ligi, ale zająć nawet pewne miejsce w środku tabeli.

Karko24.08.2014 10:27

Ten bramkarz jest znakomity, mam nadzieje, ze urwą komuś pkt jeszcze :D

Matthewu24.08.2014 09:36

dobrze, że nie napisałeś "Szmajchel"

icemanCFC24.08.2014 09:34

no bronił wczoraj dobrze był w gazie no i można przyznać mu rację.. fakt pierwsza połowa była dla nich ale liczy się końcowy wynik :)

Chelsea0324.08.2014 09:06

Zagrał jak na syna legendy przystało ;)

FrankiFan24.08.2014 08:25

Zgadzam sei z bramkarzem "lisów" naprawde pokazuja sie poki co w PL z swietnej strony, remis z Evertonem i bardzo dobra gra z nami. Jesli dalej beda grac z takim zaangazowaniem to powinni sie utrzymac. Jestem ciekaw jak beniaminki beda sobie radzic z typowymi sredniakami :)