26.03.2024 16:15

Raport z wypożyczeń

dodał: admin 22.09.2014 20:04 źródło: własne
rezerwy

Za nami dwa remisy pierwszej drużyny Chelsea, pora sprawdzić co działo się w ostatnim tygodniu i jak radzili sobie 'niebiescy' rozsiani po europejskich klubach w ramach wypożyczeń.

We wtorek do pierwszego składu wrócił Kenneth Omeruo (Middlesbrough). Piłkarz zagrał pełne 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Cardiff.
Słabiej poszło Patrickowi Bramfordowi i Jamalowi Blackmanowi: pierwszy w 87 minucie zmienił Kike - strzelca jedynej bramki, a drugi spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

W czwartek mogliśmy oglądać poczynania ?naszych? w Lidze Europy. Borussia Monchengladbach zremisowała z Villareal 1-1, niestety Thorgan Hazard (Borussia) cały mecz obserwował z ławki.
W podobnej sytuacji znalazł się Christian Atsu (Everton) - The Toffees pokonali Wolfsburg 3-0. Marko Marin (AFC Fiorentina) nie mógł wystąpić w spotkaniu swojego zespołu z uwagi na kontuzję.

W piątek w 7 kolejce Ligue 2 wystąpił Matej Delac. Jego Arles-Avignon mierzył się ze zdecydowanym faworytem zespołem Brest. Był to dobry mecz chorwackiego bramkarza, dał się zaskoczyć tylko raz. Brest ? Arles 1-0.

W Hiszpani Mario Pasalic (Elche) całe spotkanie przesiedział na ławce, a jego Elche uległo Eibarowi 2-0.

Ze zwycięstwa nie mógł się cieszyć również Stipe Perica. Zawodnik NAC Breda zamiast kopać piłkę wolał kopać przeciwników - mniej kontaktów z piłką mieli tylko rezerwowi. Poczynania naszego zawodnika uhonorowane zostały żółtą kartką. Willem II 2-1 NAC Breda.

Vitesse zremisowało z Heerenveen 1-1. Cały mecz zagrał Wallace, Bernard Traore tylko ostatnie 14 minut, a Josh McEachran oglądał ich z ławki.

W sobotę kolejny bardzo dobry mecz rozegrał Victor Moses (Stoke). Nigeryjczyk przez 79 minut mocno dał się we znaki obrońcom QPR swoimi dryblingami. Dodatkowo zaliczył asystę przy bramce Croucha. QPR Stoke 2-2.

Drużyna Southampton miała bronić się przed spadkiem, a tymczasem są zaraz za naszymi zawodnikami w ligowej tabeli. Jest to zasługa również Ryana Bertranda, który rozegrał całe spotkanie przeciwko ekipie Swansea i bardzo pomógł w zwycięstwie 1-0.

Na zapleczu Premier League wysoka wygrana Middlesbrought nad Brentford aż 4-0. Pierwszy raz w wyjściowym składzie znalazł się Patrick Bamford i zdobył swoją pierwszą bramkę, grał do 76 minuty. Cały mecz w obronie zagrał Kenneth Omeruo (Boro), z ławki oglądał ich Jamal Blackman (Boro).

W Bundeslidze przez 76 minut mogliśmy oglądać Oriola Romeu (VfB Stuttgart), nie zagrał całego meczu tylko dlatego że trener Veh przegrywał i potrzebował bardziej ofensywnych zawodników. Stuttgart 0-2 Hoffenheim.

Za słaby mecz Eintrachtu w poprzednim tygodniu zapłacił Lucas Piazon: Brazylijczyk spotkanie z Schalke oglądał z ławki rezerwowych. Schalke 2-2 Eintracht Frankfurt.

W Serie A swój debiut przeciwko Juventusowi zaliczył Fernando Torres (AC Milan), w 76 minucie zmienił Poliego. Hiszpan nie zmienił za to wyniku, skończył z żółtą kartką, a drużyna z Turynu wywiozła 3 punkty po wygranej 1-0. Marco van Ginkiel (AC Milan) cały mecz oglądał z ławki.

OFI Crete wygrywa mecz ligowy z Atromitos 1-0, a Islam Feruz (OFI) podobnie jak Marco cały mecz na ławce.

W niedzielę Koln bezbramkowo zremisowało z Borussią Monchengladbach. Thorgan Hazard (Monchengladbach) znów cały mecz oglądał tylko z perspektywy ławki rezerowych.

Równolegle z meczem City v Chelsea grano w niebieskiej części Liverpoolu. Christian Atsu (Everton) po raz pierwszy znalazł sie w podstawowym składzie ale w 64 minucie zmienił go zdecydowanie bardziej ofensywny Naismith. Everton 2-3 Crystal Palace

Sporą niespodziankę zafundowało Villareal, które przegrywało już 2-0 z Rayo Vallecano. Jednym ze sprawców takiego wyniku był Gael Kakuta, który drugą kolejkę z rzędu znajduje się na liście strzelców. Niestety - Villareal obudził się i strzelił cztery bramki. Villareal 4-2 Vallecano.

--
poczynania wypożyczonych przez Chelsea piłkarzy obserwował nasz użytkownik RomeLUkaku

3283 wyświetlenia | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

RomeLUkaku23.09.2014 16:43

@mahajston
Bertrand jest cały czas naszym zawodnikiem, sprzedano innego lewego obrońcę Patricka van Aanholta

@kocur
Oczywiście że 4-1, na początku raporty miałem pisać dwa w tygodniu. Pierwszy z weekendu, a drugi z pucharów (wtorek, środa, czwartek). Feleton miał pojawić się jeszcze w czwartek wieczorem, ale stwierdziliśmy z adminem że nie ma sensu wrzucać tylko z czterech(a w zasadzie tylko z jednego) spotkania. Raport pisałem w czasie meczu Evertonu, potem miałem zmienić tylko wynik. Zapomniałem, plus dla Ciebie za spostrzegawczość.

mahajston23.09.2014 11:20

Bertrand ? On nie jest czasem sprzedany ?

kocur22.09.2014 23:30

Poprawka - Everton pokonał Wolfsburg 4:1, a nie 3:0 :)

kolorowy070622.09.2014 22:50

mam nadzieje ze thorgan caly czas na lawie nie bedzie siedzial bo po prostu szkoda marnowac jego talent kalas tez niby mial tam grac a oglada mecze z lawy pasalic tez ostatniego mecze w elche nie gral

ashleycole322.09.2014 22:40