20.04.2024, 18:15

Kolejny rzut oka na wypożyczenia

dodał: admin 07.10.2014 08:24 źródło: własne
rezerwy

Oddech od występów ligowych podczas reprezentacyjnej przerwy to dobra okazja, aby pochylić się nad dokonaniami rozsianych po innych zespołach piłkarzy wypożyczonych z Chelsea. Na celownik bierzemy ostatni tydzień, tj. od 30 września do 5 października.

We wtorek Middlesbrought z Patrickiem Bramfordem zremisowało z Blackpool (1-1). Piłkarze Boro mogą uznać ten mecz jako porażkę, bo ?mandarynki? w tym sezonie są ?chłopcami do bicia?, a Middlesbrought walczy o awans. Omeruo i Blackman całe spotkanie oglądali z ławki.

W czwartek rosyjski Krasnodar podejmował mocno rezerwowy Everton. Od pierwszej minuty zagrał Christian Atsu (Everton), grą cieszył się tylko w pierwszej połowie, którą to The Toffies przegrali 1-0.
Młodego Ghańczyka po przerwie zmienił Lukaku, ostatecznie Evertonowi udało się zremisować 1-1 (bramkę strzelił Eto?o).

Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek Zurrichu z Borussia Monchengladbach. Trener raczej nie był zadowolony z gry Thorgana Hazarda (Monchengladbach) i zmienił go jako pierwszego w 67 minucie.

W piątek kolejną porażkę zanotował zespół Mateja Delaca - Arles-Avignon, tym razem ulegli Chateauroux 1-0.

W Eredivisie tempa nie zwalnia Vitesse: po wygranej 6-2 z Dortrechtem, przyszedł czas na wygraną 6-1 (5-1 do przerwy) z Den Haag. Swój debiut zaliczył Josh McEachran (Vitesse) który w 84 minucie zmienił strzelca dwóch bramek Leerdama.
Wallace (Vitesse) dużo pracy w obronie nie miał ale i tak mecz na plus. Bertrand Traore (Vitesse) grał cały mecz, bramki nie strzelił.

W sobotę Burnley grało z Leicester, ale Nathaniel Chalobah nie znalazł się w meczowej kadrze. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Co by było gdyby Victor Moses grał do końca? ? zadawali sobie to pytanie kibice Stoke. Nigeryjczyk już w 18 minucie (przy wyniku 1-1) musiał zejść z boiska z powodu kontuzji, ale wcześniej zaliczył asystę przy bramce Adama. Ostatecznie Sunderland pokonał Stoke 3-1.

Na zapleczu Premier League zwycięstwo z Fulham odniosło Middlesbrough (2-0). Cały mecz grał Kenneth Omeruo a Jamal Blackman oglądał mecz z ławki. Patrick Bramford mógł kibicować swoim kolegom tylko z wysokości trybun.

W Bundeslidze 73 minuty zagrał Oriol Romeu (VfB Stuttgart) w przegranym 3-2 meczu z Herthą Berlin. Hiszpana przy wyniku 2:1 zmienił napastnik Harnik co było wymuszoną chęcią walki o 3 punkty i bardziej ofensywnym ustawieniem.
Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił były zawodnik Chelsea ? Salomon Kalou.

Piękna bramka Lucasa Piazona (Eintracht Frankfurt) z poprzedniego tygodna nie wpłynęła na jego miejsce w hierarchii zespołu - Brazylijczyk znowu cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Frankfurt wygrał Koln 3:2.

W La Liga porażka Rayo Vallecano z FC Barceloną 2-0. Gael Kakuta rozegrał całe spotkanie, ale przeciwnik nie pozwolił mu na rozwinięcie skrzydeł.

Almeria zremisowała 2:2 z Elche. Mario Pasalic (Elche) na boisku pojawił się dopiero w 81 minucie.

W Serie A Milan wygrał z Chievo 2:0, do 74 minuty grał Fernando Torres. Marco van Ginkiel wciąż leczy kontuzję.

W Eredivisie znów mieliśmy kolejny wysoki wynik, tym razem w Almelo. Heracles wygrało z NAC Breda 6-1 a przez pierwsze pół godziny mogliśmy oglądać Stipe Perica (Breda). Niestety później Chorwat osłabił swój zespół bowiem dostał czerwoną kartkę.

W niedzielę padł remis w pojedynku Borussi Monchengladbach z Mainz 1-1. Od 70 minuty w spotkaniu uczestniczył Thorgan Hazard.

Po słabym meczu w czwartek, Christian Atsu nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych w meczu z United, a jego Everton przegrał 2-1.

W zachodnim Londynie kolejny świetny występ zanotował Ryan Bertrand (Southampton). Anglik był zdecydowanie najjaśniejszym punktem zespołu Koemana, wyższą ocenę za ten mecz otrzymał tylko strzelec jedynej bramki Eriksen. Tottenham 1-0 Southampton.

Przed nami przerwa reprezentacyjna, a ja chciałbym zaprosić was do pomocy przy pisaniu raportów. Na wypożyczeniach jest 24 zawodników w 19 klubach, samemu jest to dosyć ciężko opanować. Aby raporty były dokładne muszę poświęcić sporo czasu, a o niektórych zawodnikach ciężko znaleźć informacje, dlaczego np. nie grali. Więc jeżeli ktoś chętny by się zgłosił to pracy na dwóch zawsze będzie mniej i może nareszcie dowiemy się co tam u Kalasa.

Kontakt do mnie (RomeLUkaku) znajdziecie w komentarzach poniżej, podzielimy się zawodnikami i wyślę wam parę przydatnych stron, dzięki którym oszczędzicie czas na szukanie informacji.

2838 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

DudusLampard08.10.2014 13:37

Praktycznie wszyscy ostatnio spisali się źle ;/

Koval8108.10.2014 11:59

Po co wypożyczać zawodników do klubów, w których nie mają miejsca w pierwszej jedenastce?! Już lepiej, żeby taki Kalas (nie wiem czemu nie gra...) zagrał u nas te ogony niż w Niemczech grał z rezerwami. Albo po prostu wypożyczać do jakiegoś zespołu, który na danej pozycji nie ma wystarczająco dobrego zawodnika. A tak to tylko chyba z tygodniówek odciążają budżet Chelsea...

icemanCFC07.10.2014 19:56

Nie jest zle ale mogło być trochę lepiej :8

ashleycole307.10.2014 16:40

A Delac grał w tym piątkowym meczu swojej drużyny ?

Karko07.10.2014 16:34

Nie kumam czemu.... Piazon nie grał nic ;/

adam107.10.2014 16:32

Tak w ogóle nie wiem dlaczego ale Kalas grał jedynie w jednym meczu drugiego zespołu Koln z drugim zespołem BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH ale cały mecz w wygranym 2-1 w 24 września a tak to to czasem siedzi na ławce pierwszego składu.

RomeLUkaku07.10.2014 16:22

zapraszam, piszcie do mnie w prywatnych wiadomościach

adam107.10.2014 16:22

ja polecam stronę soccerway tam są chyba wszystkie seniorskie ligi. Można tam sprawdzać wyniki lig oraz wyjściowe składy i ławka a w wielu lepszych ligach nawet formacje no i wyniki młodzików ale już nie składy.

nukkuA07.10.2014 12:10

Trochę słabo poszło, tylko Ryan się pokazał z dobrej strony.